Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novada svētku ietvaros Lēdmanes pagasta svētku dienā 22.jūlijā norisinājās sportiskas aktivitātes Lēdmanes pamatskolas sporta laukumā un zolītes turnīra 2. posms. Kā arī bija iespēja izbaudīt aizraujošo Burbuļfutbola spēli.

Pirmie laukumā devās smilšu volejbolisti, kuri tika sadalīti divās grupās - vīriešu (startēja 15 vīriešu un 1 spēcīga dāmu komanda) un jauktajā grupā (startēja 4 komandas). Ielu basketbolā laukumos devās 16 komandas un divas no tām bija ar amerikāņu karavīru pārstāvētas. 
Ielu basketbolā līdz top 4 aizspēlējās un vietu sadalījums pa vietām ir 4. vieta – “Guculs”,
3.vieta “Windoors” (Mārtiņš Peltmanis, Gatis Štelmahers, Rūdolfs Vītols, Tomas Adžiboije, 2.vieta “Avotu Reprezent” (Juris Arājs, Tomass Sparāns, Artūrs Pokšans, Madars Ozoliņš) un 1. vieta “Visa Veida Kumeļi” (Lauris Krūmiņš, Edgars Breimanis, Edgars Grazde, Agris Pikšens)

Smilšu volejbola jauktajā grupā vietu sadalījums – 3.vieta “Māsas” (Baiba Bunne, Maija Zeilāne), 2.vieta “Tava problēma” (Jurģis Birznieks, Dita Agriņa) un 1.vieta ”Mūsu problēma” (Sintija Bite, Deivids Strazdiņš).
Visnopietnāk aizritēja vīriešu volejbola spēles un čempioni tika kronēti tikai pēc 18.00 vakarā. 3.vieta komandai “Tītara Smaidiņš” (Ronalds Strauss, Davis Janovskis), 2.vietu skaistā finālā izcīnīja komanda no Lēdmanes “Laganovskis un Kuks” (Raitis Kuks, Mikus Laganovskis) un 1.vieta komandai “Gaška” (Deivids Strazdiņš, Māris Grants).

Zolītes turnīra 2.posmā piedalījās 9 dalībnieki. Starp dalībniekiem bija arī sieviešu kārtas pārstāve, kura sīvajā konkurencē spēja iegūt 4.vietu. 3.vietu ieguva pirmā posma uzvarētājs Vilnis Didriksons, 2.vieta Andrim Bedikeram, 1.vieta Jānim Šimanovskim. Nākamais, noslēdzošais posms notiks 30.jūlijā 12.00., Lielvārdē, alus darbnīcas un tirgotavas telpās “Pumpurs”, Lāčplēša iela 21A. Tajā tiks apbalvoti arī turnīra kopvērtējuma labākie spēlētāji sievietēm un vīriešiem.

 

Bildes:

Agris Pikšens

Jānis Putniņš

 X