Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes Attīstības fonda valdes vārdā sveicu visus skolēnus un pedagogus jaunajā mācību gadā! Lai tas visiem būtu veiksmīgs…ja tas ir pats pirmais vai jau 12. pēc kārtas! Lai Jums šajā gadā būtu daudz jautājumu un tikpat daudz atbilžu…lai būtu daudz radoša darāmā un lai atliktu arī brīdis pasapņot!

Informēju, ka 8. oktobrī paredzēts Mana Sapņu klase 2 projekta noslēguma pasākums. Šogad pie mums viesosies izrāde bērniem “Kā Lupatiņi draiskojās” ar Baibu Renerti, mecosoprānu un Juri Vizbuli, tenoru, galvenās lomās. Pirms izrādes novada bērniem būs iespēja piedalīties “lupatošanas” procesā un radīt savu īpašo Lupatiņu. Jaunos Lupatiņus izstādīsim tā lai visi tos var apskatīt! Bērniem, kas piedalīsies “lupatošanā” būs iespēja izrādi noskatīties bez maksas. Visas klases, kas īstenoja Mana Sapņu klase 2 projektus tiks suminātas pirms izrādes, kuru tās saņem kā dāvanu par savu lielo veikumu. Lupatošanās sākas 10.30 un izrāde seko 12.00.

Vēl atliek nedaudz laika, bet nav par agru sākt domāt par Dūraiņu svētkiem 2017. Aicinu visus adītājus un adītājas arī šogad palīdzēt mūsu novada bērniem siltām rociņām un kājiņām pavadīt aukstos ziemas mēnešus. Adījumus pieņemsim no 1. oktobra. Sīkāka informācija sekos.

LAF turpina pieņemt ziedojumus senioru kora “Kamenes” transporta atbalstam, lai atvieglotu nokļūšanu uz mēģinājumiem tiem cilvēkiem, kam tas ir vajadzīgs. Ziedojumus ieskaitot LAF kontā lūdzu norādīt, ka ziedojuma mērķis ir Kamenes atbalsts. Paldies jau iepriekš par atsaucību!

LAF turpina sadarboties ar Borisa un Ināras Teterevu fondu jau iemīļotā akcijā “Dāvanu pakas senioriem 2017/2018”. Ar Lielvārdes novada Jauniešu Domes un Sociāla dienesta palīdzību dāvanu pakas dalīsim divas reizes – Ziemassvētkos un Lieldienās. Noslēgumā mūsu novada seniori varēs atkal baudīt Limbažu teātra dāvātu izrādi. Aicinām pieteikties tiem, kas vēlētos palīdzēt izvadāt jauniešus ar dāvanu pakām.

Ar laba vēlējumiem jauno mācību gadu iesākot,

Ilze Kreišmane

LAF valdes priekšsēdētāja

         
 X