Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Pašmāju eksporta atbalsta kustība “The Red Jackets” izsludina pieteikšanos “Rising Stars” jeb uzlecošās eksporta zvaigznes konkursam. Turpinot iepriekšējos gados aizsākto iniciatīvu, “The Red Jackets” vēlas mobilizēt jaunos eksportētājus un noteikt nākamos 10 “Rising Stars” titula ieguvējus, kas pievienosies tādiem iepriekš apbalvotiem uzņēmumiem kā Infogr.am, Brain Games, An&Angel un citiem. Uz “Rising Stars” nomināciju var pretendēt jebkurš uzņēmums, kas piegādā savas preces vai pakalpojumus ārzemju patērētājiem, taču vēl nav sasniedzis 1 miljonu eiro apgrozījumu eksportā.

“The Red Jackets” pārstāv ideju, ka, atbalstot jaunos eksportētājus, tiek radīta iedvesma arī citiem Latvijas uzņēmumiem. Šogad konkursa atlase norisināsies septembrī, lai jau drīz pēc tam, 19. oktobrī notiekošajā “Eksporta Izcilības forumā”, varētu godināt Latvijas uzlecošās zvaigznes. Tās ietvaros tiks meklēti Latvijas radošākie, tehnoloģiskākie un inovatīvākie uzņēmumi. Konkursa pieteikuma anketa pieejama tiešsaites adresē ej.uz/RisingStars2017. Pieteikšanās termiņš ir 28. augusts, kam sekos tālāk izvirzīto dalībnieku klātienes prezentācijas. To laikā žūrija izvēlēsies 10 spēcīgākos finālistus, kuri iegūs 2017. gada “Rising Stars” titulu.

Reizi divos gados ar plašu un atvērtu uzsaukumu meklējam jaunos, radošos, drosmīgos eksportētājus, ko apbalvot ar titulu "Rising Star". Tā ir lieliska iespēja stāstīt par sevi pasaulei un būt daļai no Kustības, kas vieno Latvijas eksporta izcilniekus.
25 ideju autori tiks aicināti klātienē aizstāvēt savu biznesa ideju. 10 spilgtākie eksporta zīmoli saņems titulu "Rising Star" 19. oktobra '"Eksporta Izcilības forumā" un piebiedrosies 100 Latvijas eksporta izcilniekiem! Par titula ieguvējiem tiks rakstīts arī grāmatā "Treasures of Latvia", kas iznāks 2018. gada rudenī.
Aizpildi pieteikuma anketu līdz 28. augustam: ej.uz/RisingStars2017.

Kustība "The Red Jackets"
 X