Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Datums: 29. jūlijs 15.30

Pie k/n Lielvārde

Maksa: Bezmaksas

Lielvārdes novada svētku ietvaros jūlija beigās, 29. jūlijā, no pulkstens 15.30 līdz 19.30 kultūras nama “Lielvārde” stāvlaukumā iedzīvotājiem un pilsētas viesiem tiks sniegta iespēja vērot “Betsafe Latvijas Spēkavīru čempionāta” 4.posmu.

Savu spēku un varēšanas robežas demonstrēs Latvijas labākie spēkavīri, cilājot neiedomājamus smagumus. Sacensības solās būt sīvas, jo katra čempionāta dalībnieka mērķis ir iegūt pēc iespējas lielāku punktu skaitu, lai superfinālā, kas norisināsies 9. septembrī, Rīgā, cīnītos par “Betsafe Latvijas Spēkavīru čempionāta” 2017. gada spēcīgākā vīra titulu. 

Kā ierasts atlētiem būs jāmērojas spēkiem dažādās disciplīnās.  Neiztrūkstošs šī posma vingrinājums būs “Ferratum Bank seifa celšana”, kas spēkavīru sacensībās ir jaunums un sportistiem sagādā lielas grūtības. Tāpat spēki būs jāpierāda 145 kilogramus smagā “Husqvarna raidera cilāšanā”, “Betsafe Sports Atlanta akmeņu” celšanā, “Labietis stafetē”, “RERE Grupas mašīnas turēšana”,  kā arī “Rent4event kombinācija”.

“Betsafe Latvijas Spēkavīru čempionāta” ceturtajā posmā norisināsies ne vien cīņa starp spēkavīriem, kuru vērot klātienē aicināti interesenti, bet arī izklaidējošas aktivitātes. Piemēram, iespēja izmēģināt savus spēkus kādā no vingrinājumiem vai aci pret aci satikties ar Latvijas spēcīgākajiem vīriem, lai vienotos kopīgai mirkļa iemūžināšanai.

Šogad “Betsafe Latvijas Spēkavīru čempionāta” sezona aizsākās 11. jūnijā, Daugavpilī, kurā tika atklāts septiņu posmu turpinājums visas vasaras garumā. Nākamie posmi norisināsies 5. augustā Venstpilī un 18. augustā Preiļos, bet lielais superfināls, kurā noskaidros 2017. gada “Betsafe Latvijas spēkavīra čempionāta” uzvarētāju – 9. septembrī Rīgā.

“Betsafe Latvijas Spēkavīru čempionāta” ģenerālsponsors “Betsafe”. Atbalsta “Husqvarna”, “Latvijas Nafta”, “FerratumBank”, “RERE Grupa”, “Darba drošības centrs”. Informē radio “Star FM” un “RĪGATV 24”




 X