Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

15.jūlijā Jumpravā sākās Lielvārdes novada svētki 2017 "Zīmju ceļš Laimas zīmē". Jumpravas Estrādes parkā notika dažādas sporta aktivitātes: pludmales volejbols, ielu basketbols, MTB velo sacensības un kāršu spēles Zolītes 1.posms.

Ielu basketbols

Ielu basketbolam reģistrējās 2 komandas U16 grupā un 6 – pieaugušo. Grupas tika apvienotas vienā divīzijā un sadalītas divās apakšgrupās. Apakšgrupās komandas izspēlēja katra ar katru un turpināja cīņu izslēgšanas spēlēs. Sīvā cīņa pa 3. vietu komanda “4:20” pārspēja “Jumpravu”. Finālspēlē tikās komanda “Vienas asinis”, kurā spēlēja trīs brālēni – Agris Pikšens, Kristaps Martins un Andris Pikšens, un apvienotā komanda “Avotu Reprezent/Windoors” – Artūrs Pokšāns, Tomass Sparāns, Gatis Štelmahers, Mārtiņš Peltmanis. Ar rezultātu 12:10 pārāki izrādījās “Avotu Reprezent/Windoors” komanda, brālēniem šoreiz jāsamierinās ar sudraba medaļām.

Pludmales volejbols

Lielisko laiku un pludmales volejbola spēli izbaudīt ieradās 12 komandas – divas sieviešu, divas jauktajā un astoņas vīriešu divīzijā. Jauktā un sieviešu divīzija tika apvienota, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk spēles, bet kopvērtējumā divīzijas tika vērtētas atsevišķi. Sieviešu divīzijā otro vietu ieguva komanda “Desertā”, pirmo vietu komanda “Sāļās”, komandas sastāvs: Rūta Dārgā un Elīna Žukele. Jauktajā grupā otro vietu ieguva “Vienalga”, pirmo komanda “Brīvība”, Kristīne Litavniece un Vjačeslavs Dmitrijevs. Vīriešu grupā spēlē pa 3.vietu pagājušā gada čempioni, kas šogad piedalījās ar komandas nosaukumu “Esam atpakaļ”, ar rezultātu 13:15, trešajā setā, atzina komandas “Eu, cikos fināls?” pārākumu. Finālspēlē tikās jauktā komanda no Dagdas “Brīvība”, kas izcīnīja 1.vietu arī Jauktajā divīzijā, un vietējo puišu, Kristapa Skudras un Mika Pameliāna, komanda “Jumprava”. Divu setu finālspēlē pārliecinoši ar rezultātu 21:12 un 21:18 uzvarēja jumpravieši.

Zolīte

Pirmo reizi Lielvārdes novada svētkos notika Zolītes turnīrs, kurā piedalījās 7 dalībnieki. Izspēlējot divas kārtas tika noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji. 3.vieta - Aleksejs Lavrinovičs, 2.vieta – Kārlis Kaspars un 1.vieta, lēdmanietim, Vilnim Didriksonam. Šis bija pirmais no trīs zolītes turnīra posmiem, otrais posms notiks Lēdmanē 22.jūlijā un trešais 30.jūlijā Lielvārdē, alus darbnīcas un tirgotavas telpās “Pumpurs”.

MTB velo sacensības

Jau kā tradīcija, Jumpravas svētkos ir arī MTB velo sacensības, kuras šogad pulcēja 43 dalībniekus 7 vecuma grupās.

3-4 gadu grupā (150m)

 1. Elīza Beļūna
 2. Ričards Zarakovskis
 3. Jēkabs Lasis

5-6 gadu grupā (800m)

Zēni

 1. Ralfs Farino
 2. Adrians Volkovs
 3. Jēkabs Kornis

Meitenes

 1. Emīlija Korne
 2. Emīlija Žukele
 3. Tīna Nātiņa

7-9 gadu grupā (1200m)

 1. Haralds Kristapurs
 2. Gustavs Volkovs
 3. Mārtiņš Zaķītis

10-11 gadu grupā (3500m)

 1. Everts Spila
 2. Ralfs Aleksandrovičs
 3. Ansis Mednis

12-13 gadu grupā (7000m)

 1. Raivis Jumucis
 2. Ingars Priževoits
 3. Andis Stepiņš

14-16 gadu grupā (10500m)

 1. Arta Jurgensone
 2. Edvards Spila
 3. Ričards Valters

17 un vecāku grupā (10500m)

 1. Jānis Ozoliņš
 2. Māris Cīrulis

Paldies visiem dalībniekiem, organizatoriem un brīvprātīgajiem. Tiekamies 22.jūlijā Lēdmanē.

 

Bildes:

Vita Ozola
 X