Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

26. augustā jau 3. gadu norisinājās Jauniešu diena. Šogad nedaudz neierastā veidā visas dienas aktivitātes norisinājās Rembates muižas parkā, taču pašu rītu mēs iesākām ar Rembates parka labiekārtošanas projekta atklāšanu.

   Jau no pulksten 12.00 aktīvākie jaunieši bija sastopami parkā līdzdarbojoties dažādās aktivitātes, kuru skaits bija iespaidīgs. Tika piedāvāta iespēja uzspēlēt badmintonu un āra boulingu, turpretī citi centās atrast līdzsvara izjūtu dodoties pa slackline lentu, kā arī veselas 15 komandas pieteicās piedzīvojumiem bagātajai komandu spēlei "Apslēptā zelta keda". Bet tas vēl nav viss! Ikkatram bija iespēja doties uz hennu apgleznošanas punktu un iegūt arī sev tīkamu zīmēju, vai tur pat netālu izveidot savu sapņu ķērāju, tomēr viena no iecienītākajam aktivitātēm bija galda spēļu spēlēšana, un, protams, brīnišķīgo laikapstākļu izbaudīšana, zvilnot košajos guļamtīklos.

Un, protams, visas dienas garumā bija iespēja iemūžināt skaistos mirkļus pie foto sienas.

   Tomēr svētkos neiztikt arī bez kūkas, un, jā, tās mums bija veselas 6! Šogad pirmo gadu norisinājās jauno konditoru konkurss "Jaunais kūkotājs", kurā piedalījās 5 dalībnieki vecumā no 9 līdz 13 gadi. Visas kūkas bija krāšņas, interesantas un ļoti gardas, kas padarīja žūrijas darbu nedaudz grūtāku, tomēr galveno titulu " Garšām bagātākā kūka" ieguva Renāte un Beatrise Stepiņas ar kūku "Tā gadās!" , taču titulu "Vizuāli oriģinālākā  kūka" ieguva Kate Volkova ar kūku "Bounjour Paris". Mēs ceram, ka šī kļūs par fantastisku tradīciju, kas iedrošinās vēl vairāk jauniešus nebaidīties atklāt un parādīt savus talantus.

    Neskatoties uz visu gaidītākā bija vakara daļa, kad uz skatuves kāpa pašmāju slavenais dziedātājs Miks Dukurs, kurš sniedza neaizmirstamu koncertu, taču ballīte turpinājās līdz pat pulksten 3.00 rīta DJ Laura Dundura pavadībā.

   Liels paldies jāsaka visiem mūsu sponsoriem- Kafejnīca "Gamma", Lielvārdes novada Valodu centrs, Lielvārdes attīstības centrs, Lielvārdes novada sporta un kultūras attīstības fonds, biedrība "Street Warriors" kā arī milzīgs paldies draudzes "Patiesība un Gars" jauniešiem. Un visiem pārējiem, kas palīdzēja organizēt šo dienu! Uz tikšanos nākošgad!

Lielvārdes novada Jauniešu domes vadītāja Renāte Buraka

Madaras Murānes foto

 X