Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

27. jūlijā Rīgā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums. Starp daudzajiem sveiktajiem un apbalvotajiem bija arī deviņi mūspuses florbolisti.

Visvairāk balvu no mūsējiem saņēma paši jaunākie florbolisti – Lielvārdes novada sporta centra audzēkņi, kuri spēlē Latvijas Bērnu un jauniešu čempionātā. Vecuma grupā U13 par labāko uzbrucēju tika atzīts Oskars Tūtāns, bet par labāko vārtsargu – Lauris Kārkliņš. Vecuma grupā U14 labākā uzbrucēja balvu saņēma Markuss Nazarovs, Armands Savins tika sveikts kā labākais aizsargs, bet Niks Kazenko – kā labākais uzbrucējs. Vecuma grupā U16 labākā vārtsarga balvu bija nopelnījis Raivis Puzulis.

Par savu meistarību attiecīgi tika novērtēti un apbalvoti arī mūsu pieaugušie florbolisti. Lielvārdietis Niks Blumfelds un ogrēnietis Elvijs Jankovskis saņēma balvu kā vīriešu 1. līgas mēneša labākie spēlētāji. Jankovskim vēl tika pasniegta balva arī kā 1. līgas rezultatīvākajam spēlētājam. Rembatiete Santa Torstere, kura uzbrucējas pozīcijā spēlē Rīgas klubā "NND", tika sveikta gan kā ELVI florbola līgas sievietēm mēneša spēlētāja, gan arī iekļauta līgas simboliskajā izlasē. Tieši tādas pašas balvas saņēma arī lielvārdietis Toms Akmeņlauks – arī viņš sezonas laikā tika atzīts par mēneša labāko spēlētāju, bet noslēgumā viņu kā uzbrucēju iekļāva ELVI florbola līgas simboliskajā izlasē.

Ritvars Raits

Ritvara Raita foto

Pārpublicēts no laikraksta "Ogres Vēstis Visiem"
 X