Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Bērns ģimenē vienmēr sagādā daudz neaizmirstamu prieka mirkļu, bet vecākiem nākas arī  saskartie ne ar vienu vien situāciju, kad bērna uzvedība rada neizpratni, izmisumu, dusmas, bezspēcības sajūtu. Lielai daļai vecāku pazīstamas situācijas, kad viņa mīļais, jaukais bērns veikalā sarīko tādu histēriju, kad vecākam gribās kļūt neredzamam, kad no rīta bērns, pēkšņi, atsakās iet uz dārziņu, kad katrs vecāka teiktais “nē” tiek pavadīts ar skaļu kliedzienu, asaru plūdiem un krišanu gar zemi, kad vecāka izteiktā frāze “laiks iet gulēt” izraisa cīņu stundas garumā.

Lai palīdzētu vecākiem rast atbildes uz jautājumiem “Ko darīt, kad mans bērns mani neklausa, ignorē, niķojas?“, no šī gada 11. oktobra Lēdmanes pamatskolā tiek organizēts sešu bezmaksas nodarbību cikls “Kā disciplinēt un noteikt robežas bērniem līdz 6 gadu vecumam?” Nodarbības notiks katru trešdienu no plkst. 17:30 līdz 19:30. Nodarbības vadīs Lielvārdes novada sociālais pedagogs/sociālais darbinieks darbā ar ģimenēm un bērniem Evija Rutmane.

Nodarbību laikā tiks pārrunātas tādas tēmas, kā:

  • kādi ir izplatītākie “sliktas” bērnu uzvedības cēloņi, kā tos novērst;
  • kādas bērna disciplinēšanas metodes rada negatīvu, kādas pozitīvu rezultātu;
  • audzināšanas stili, to ietekme uz bērnu;
  • stress, tā ietekme uz bērnu audzināšanu, tā pārvarēšanas metodes.

Sīkāku informāciju iegūt un nodarbībām pieteikties var elektroniski (e-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) vai telefoniski (tālr.: 26320144), norādot savu vārdu, veidu, kā, nepieciešamības gadījumā, ar jums sazināties, kā arī norādot, vai nodarbību laikā būtu nepieciešams nodrošināt bērnu pieskatīšanu.

Evija Rutmane, Lielvārdes novada pašvaldības sociālais pedagogs/ sociālais darbinieks darbā ar ģimenēm un bērniem
 X