Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Novada svētku pēdējā diena, 31. jūlijs, tika veltīta sportiskām aktivitātēm. Pie Lielvārdes novada sporta centra pulcējās sportot gribētāji, kas pieteicās spēlēt futbolu, florbolu, strītbolu, pludmales volejbolu, badmintonu, kā arī vēlējās piedalīties ģimeņu stafetēs.

Ģimeņu stafetēs tēviem un dēliem bija iespēja piedalīties loku gatavošanā un šaušanā, uzvarētāji Miks un Māris Bērziņi. Kriketā uzvarēja Lazdiņu ģimene, šķēršļu trasē uzvarēja Toms un Dagnija, “Dvieļbolā” - komanda “Mini mazulīši”.

Futbolā 10 komandu konkurencē 1.vieta komandai ”Mērce” – (Arnis Kalniņš, Mārtiņš Žugs, Renārs Radziņš, Miks Mēls, Dāvids Kiseļovs, Matīss Priedītis) , 2. vieta komandai “SK Pārogre”, 3.vietā komanda “Kāda starpība”.

Florbolā no 8 komandām labāko trijnieks: 1.vieta komandai ”Ghettiņš” (Armands Savins, Juris Jēgers, Markuss Nazarovs) , 2. vietā - “Avotu masīvs”, 3. vietā - “Skuju Vilis”.

Strītbolā piedalījās 8 komandas. “Avotu Reprezent” uzvarēja arī Lielvārdē, un stājās uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena (Juris Arājs, Tomass Sparāns, Artūrs Pokšāns, Madars Ozoliņš ) , 2. vietā “VK Būve”, 3. vietā komanda “Bez nosaukuma”.

Badmintonā no 13 dalībniekiem labāko trijnieks – 1. vieta Aigaram Delveram, 2. vieta Tomasam Sparānam, 3. vieta Vladislavam Kozlovskim.

Pludmales volejbolā piedalījās 20 vīriešu komandas, 6 sieviešu un 6 mix jeb jauktās komandas. Vīriešu grupā labāko trijnieks – 1. vieta “Jumprava” (Kristaps Skudra, Emīls Josts), 2 vieta komandai “Ķegums”, 3.vieta komandai “Džentlmeņi”. Sieviešu grupā 1. vieta” Ķegums” (Dace Pavlovska, Evija Poļakova), 2. vieta “Zefīrs šokolādē”, 3. vieta “Šerifs zeķē”. Mix grupā labākā bija komanda “Zemenes” (Kristaps Skudra, Inta Agriņa), sudraba medaļu ieguva “Ražas diena” , bet bronza komandai “EI”.

Tenisā 14 dalībnieku konkurencē labākais vīriešu grupā bija Rihards Šorendo, sieviešu grupā -Katrīna Puķīte. Rihards fināla spēlē tikās ar Katrīnu, un spēcīgā dzimuma pārstāvis apliecināja, ka ir nedaudz veiksmīgāks un triumfēja Lielvārdes tenisa turnīrā.

Liels paldies sportistiem, tiesnešiem, ģimenes locekļiem un draugiem, kā arī visiem sporta entuziastiem par piedalīšanos, neskatoties uz īslaicīgajiem, bet spēcīgajiem nokrišņiem, sporta draugi nepazuda, bet gan turpināja baudīt sporta priekus.

Matīss Zariņš, novada sporta darba organizators

Foto: Vita Ozola

 

 
 X