Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Mēdz teikt, ka gatavošanās svētkiem sagādā īpašu prieku un gandarījumu, un grūti nepiekrist. Šobrīd Latvija gatavojas savai simtgadei un kur vien paklausāmies, izskan dažādi pasākumi, intervijas ar Latvijas vienaudžiem, tiek darināti tautas tērpi, talkas norit pilnā sparā…liels prieks par to!

Latvija, tie esam mēs…un Lielvārdes novads, tie esam mēs…mēs visi, mēs ikkatrs. Zinu, ka mēs visi gaidām simtgadei veltītos pasākumus, bet aicinu ikkatru Lielvārdes novada iedzīvotāju iesaistīties un palīdzēt plānotajiem pasākumiem kļūt personīgi nozīmīgākajiem un skaistākiem, pašiem pieliekot roku to tapšanā.

Lielvārdes Novada Kultūras Centrs ir izsludinājis pirmo piedalīšanās iespēju, aicinot iedzīvotājus ieteikt savu mīļāko dziesmu, ko viņi gribētu dzirdēt valsts svētku koncertā 17. novembrī. Šogad top īpašs koncerts, kura otrajā daļā skanēs mūsu iedzīvotāju izvēlētās dziesmas. Cilvēki, kuru dziesmas tiks izvēlētas koncertam, arī saņems nelielu piemiņas balviņu par piedalīšanos. 17. novembra vakarā mēs patiesi iesim uz mūsu koncertu. Aicinu visus piedalīties!

Līgo svētkos 21. jūnijā mūsu iedzīvotājiem būs iespēja aktīvi piedalīties vasaras saulgriežu svinībās. Visā Lielvārdes apkaimē veselu nedēļu mūsu aktīvie koristi palīdzēs kaimiņiem un draugiem iemācīties visjaukākās, visskaistākās un visasprātīgākās Jāņu dziesmas. Līgo vakarā mēs sanāksim no malu malām kopā dziedot, baudot sarūpētos gardumus, un kopā ieskandināsim Jāņu laiku. Tie patiesi būs mūsu Jāņi.

Grūti iedomāties labāku dāvanu Latvijai kā novadu, kas kopīgi ar lielu prieku un mīlestību gādā, lai simtgades svētki būtu kopīgi mūsu visu svētki, kuriem mēs gatavojamies, ieliekot savu sirdi, dvēseli un mīlestību.

Gaidot Latvijas simtgadi Lielvārdes novadā – es piedalos!

Lielvārdes novada Kultūras Centrs

Lielvārdes Attīstības fonds
 X