Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

No 7. līdz 9.jūlijam Cēsīs notika Latvijas Jaunatnes olimpiāde 2017. Šogad Lielvārdes novads tika pārstāvēts trīs sporta veidos: florbolā, MTB riteņbraukšanā un tenisā.

MTB riteņbraukšana

Pirmo reizi Lielvārdes novads tika pārstāvēts MTB riteņbraukšanā. Lielvārdiete Alise Gaiķe ir izcīnījusi uzvaras dažādās sacensībās, bet šāda līmeņa sacensībās piedalījās pirmo reizi. Alise savu spēku spēja pierādīt un izcīnīt Sudraba medaļu 15 kilometru garo distanci veicot 43 minūtēs un 5 sekundēs, tikai par 10 sekundēm pārspējot trešās vietas ieguvēju Evu Elīzi Leikarti no Smiltenes novada. Pirmā vieta dobelniecei Evelīnai Ermanei Marčenko no Dobeles novada, pārliecinoša uzvara distanci veicot 40 minūtēs un 34 sekundēs. Alises treneris – tēvs Jānis Gaiķis.

Florbols

Lielvārdes florbolistiem šīs bija svarīgākās vasaras sacensības. Savu sagatavošanās posmu noslēdzot ar trīs dienu treniņnometni, tikai pāris dienas pirms pašas Olimpiādes. Pirmajā spēle lielvārdieši pārliecinoši pārspēja Kocēnu novadu ar rezultātu 10:2, kvalificējoties pusfinālam. Arī pusfināla spēlē pret Stopiņu novadu gūta pārliecinoša uzvara arī ar rezultātu 10:2. Tas nozīmēja ka finālā lielvārdieši cīnīsies pret spēcīgo Talsu novadu, ar kuriem citos turnīros bieži ir sanācis tikties tieši finālspēlēs. Šoreiz nācās atzīt talsinieku pārākumu, kuri pacietīgi spēja nepieciešamos vārtus, lai ar rezultātu 3:1 izcīnītu zeltu. Lielvārdes novada spēlētājiem jāsamierinās ar sudraba medaļām. Vienīgos vārtus finālspēlē guva Rūdis Žukelis. Bronzas medaļas izcīnīja līdzšinējie čempioni - Ķekavas novada florbolisti.

Komandas sastāvs: Rūdis Žukelis, Valters Cīrulis, Toms Pļevoks, Uldis Dūniņš, Dāvis Bogdanovs, Juris Sandis Jēgers, Klāvs Kaspars, Imants Liepiņš, Daniels Skrastiņš, Daniels Mazkalniņš, Raivis Puzulis, Lauris Bergs, Armands Savins, Markuss Nazarovs, Maikls Nazarovs, Niks Kazenko, Didzis Nemme, Jēkabs Latišs, Juris Tomaševskis. Treneri: Kaspars Kreimanis un Pēteris Imšs. Pārstāvis: Ainars Puķītis

Teniss

Tenisā negāja tik labi kā parējos pārstāvētajos sportos. Jau pirmajā kārtā Lielvārdes novada tenisistiem Keitai Formaņickai, Karinai Burminovai un Reinim Kārkliņam nācās atzīt pretinieku pārākumu. Tenisistu treneris Ainars Puķītis.

Lielvārdes novada pašvaldība izsaka lielu pateicību visiem sportistiem, treneriem un atbalstītājiem par labiem startiem Olimpiādē un novēl sasniegt nospraustos mērķus.

 

Informāciju sagatavoja Lielvārdes novada sporta darba organizators Reinis Otisons

Foto:

Jānis Gaiķis

Māris Rožāns

Raivo Sarelainens
 X