Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

 

„Kāzu godi"

Ja Jūs esat nolēmuši apprecēties, bet nav īsti skaidrs, kā pilnvērtīgi pavadīt laiku kāzu dienā, tad mums ir piedāvājums - senajā Lielvārdes muižas klētī jaunlaulātajiem piedāvājam iegūt nopietnus un mazāk nopietnus ieteikumus savas turpmākās ģimenes dzīves veiksmīgai ritēšanai, jaunā pāra mīlestību stiprināsim ar Lielvārdes jostas spēku, kāzu viesiem dāvināsim iespēju uzlabot līdzšinējo dzīvi, izmantojot Lāčplēša gultas labumus!

Pēc izdarībām ir iespējams pie muzeja, muzejā iekšā vai Lielvārdes parkā iebaudīt līdzi paņemto vīnu, šampanieti, pīrāgus un tortes.

Rūgts!!! Rūgts!!! Rūgts!!!

Programmas ilgums ~ 45 min. + laiks, ko pavadīsiet dzerot šampanieti, fotografējoties parkā.

           

 

 

 

„Andrejs Pumpurs un eposs „Lāčplēsis""

Kādam no Jums būs iespēja pārtapt par karavīru Andreju Pumpuru, cits no Jūsu kompānijas iejutīsies latviešu tautas varoņa Lāčplēša tēlā un pierādīs savu spēku cīņā ar Tumšo bruņinieku. Savukārt, daiļajam dzimumam būs iespēja parādīt savas viscēlākās jūtas un tikumus - līdzīgi kā to savulaik darījusi Laimdota.  Rezultātā - zināšanas par eposu „Lāčplēsis", Andreju Pumpuru un arī gandarījums par azartiski pavadītu laiku.

Programmas ilgums ~ 1 stunda.

    

 

„Kristību godi"

Izšūpojot Jūsu bērniņu ar Lielvārdes jostām rotātā šūpulītī, viņam tiks vēlēta veiksme un veselība turpmākajās dzīves gaitās. Lielvārdes novada tautasdziesmas, dziesmas un ticējumi bērniņa vecākiem un krustvecākiem būs kā mīļš emocionāls balsts mazuļa sekmīgā audzināšanā.

Programmas ilgums ~ 45 min.

 

„Meteņi"

Programmu piedāvājam ar sniegu bagātā februārī.

Bērni šajā Meteņu reizē var satikties ar pašu Meteni un saimnieci, kopā ar viņiem laisties no kalniņa, skaļi kliegt, lai lini padodas vajadzīgajā garumā. Vēlāk - pusdienas pie garā saimes galda: pankūkas, rupjmaize un ievārījums. Visam pa vidu būs jāsaķer izmukušās cūkas... Ja paveiksies, Metenis nežēlos zelta pogas!!!

Programmas ilgums ~ 3 stundas.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu