Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             
Raiņa iela 11A, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV-5070
65053370, 65020834; mobilais tālrunis: 29470445
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
http://www.lielvarde.lv

Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC)
Raiņa iela 11A, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV-5070
Tālrunis: 65053370; mobilais tālrunis: 29470445; bezmaksas tālrunis: 80702030
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Maksa par zvanu uz vietējiem numuriem tiek piemērota saskaņā ar operatoru tarifiem zvaniem uz SIA LMT tīklu.

VPVKAC sniegtie pakalpojumi

Datu aizsardzības speciālista pakalpojumus sniedz  SIA “Informācijas drošības aģentūra”,

Ivo Dovāns, datu aizsardzības speciālists,  tālr. 29216869, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pašvaldības administrācijas un VPVKAC darba laiks:

Pirmdiena 8.00 - 12.00 13.00 - 18.00
Otrdiena - ceturtdiena 8.00 - 12.00 12.45 - 17.00
Piektdiena 8.00 - 12.00 12.45 - 15.00

 

Speciālisti apmeklētājus pieņem*:
Pirmdienās 9.00 - 12.00 13.00 - 18.00
Ceturtdienās 9.00 - 12.00 13.00 - 17.00

*Iepriekš vienojoties ar attiecīgo speciālistu par apmeklējuma laiku.

Darbinieku e-pastos zīme "@" nomainīta uz "[at]", lai izvairītos no pašvaldības e-pastu izmantošanas negodīgiem nolūkiem.

Amats Vārds, Uzvārds Kab. Tālrunis E-pasts
Domes priekšsēdētāja Santa Ločmele 305

65053775;

26387631

santa.locmele[at]lielvarde.lv

Domes priekšsēdētāja vietniece Vita Volonte 328 29451423 vita.volonte[at]lielvarde.lv
Pašvaldības izpilddirektors

-

65054862

Pašvaldības izpilddirektora vietniece, izpilddirektora p.i.

Līga Zariņa

532 26455877 liga.zarina[at]lielvarde.lv
Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Guna Baiko 104 65054700 guna.baiko[at]lielvarde.lv
Iekšējā auditore Inese Dilāne 222 65020845 auditors[at]lielvarde.lv

Kultūras centra direktore

(Parka ielā 3, Lielvārdē, k/n Lielvārde telpās)

Iveta Bule - 22088486 iveta.bule[at]lielvarde.lv
                                                                         KOMUNIKĀCIJAS  UN TŪRISMA NODAĻA
Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Sintija Lukša - 26330700

sintija.luksa[at]lielvarde.lv

Informācijas līdzekļu redaktore

("Lielvārdes Novada Ziņas", pašvaldības mājaslapa)

Zane Aperāne -

26610250

majaslapa[at]lielvarde.lv

lz[at]lielvarde.lv

zane.aperane[at]lielvarde.lv

Tūrisma speciālists

(Tūrisma informācijas centrā (TIC), Lāčplēša ielā 18a, Lielvārdē)

Aleksandrs Čerņavskis  -

25419714

aleksandrs.cernavskis[at]lielvarde.lv

turisms[at]lielvarde.lv

ADMINISTRATĪVĀ UN PAŠVALDĪBAS ĪPAŠUMU APSAIMNIEKOŠANAS NODAĻA
Vada nodaļu, izpilddirektora vietniece, izpilddirektora p.i. Līga Zariņa 532 26455877

liga.zarina[at]lielvarde.lv

Domes atbildīgā sekretāre Daiga Valaine 309 65053330 daiga.valaine[at]lielvarde.lv 
Klientu apkalpošanas speciāliste Dace Skrīvele 302 65020834;
29470445
dome[at]lielvarde.lv
Klientu apkalpošanas speciāliste Vineta Kļava 300

65053370 

29470445
vineta.klava[at]lielvarde.lv 
Klientu apkalpošanas speciāliste Linda Šķeltiņa 531

65053370

linda.skeltina[at]lielvarde.lv
Lietvedības pārzine Maija Šaka 309 65053330 maija.saka[at]lielvarde.lv
Datorsistēmu un datortīklu speciālists Valters Pučs 142 20208862 valters.pucs[at]lielvarde.lv
Ceļu ekspluatācijas inženieris Andris Jankovskis - 26324333 andris.jankovskis[at]lielvarde.lv
Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas speciālists Arnis Jansons - 25677299

arnis.jansons[at]lielvarde.lv

Automobiļa vadītājs Maigonis Lambergs - 26429495
JURIDISKĀ NODAĻA
Vadītāja Elita Ozoliņa 312 65053855;
20233275
elita.ozolina[at]lielvarde.lv
Juriste Laura Velzete-Skudra 313 65020839 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Jurists 313 65020839
Personāla speciāliste Valda Rode 330 65020832 valda.rode[at]lielvarde.lv
Iepirkumu speciāliste Sintija Kristapure 103

65020844;

28625076

sintija.kristapure[at]lielvarde.lv
Iepirkumu speciāliste Daira Siliņa 103

65020844;

28625076

daira.silina[at]lielvarde.lv
IZGLĪTĪBAS NODAĻA
Vadītāja Inga Reķe 327 65020828;
26334028
inga.reke[at]lielvarde.lv
Izglītības speciāliste Inga Škapare 527 65020828 inga.skapare[at]lielvarde.lv
Izglītības psiholoģe Sandra Ozoliņa  - 25450725 sandra.ozolina[at]lielvarde.lv
Audiologopēde Evija Lazdiņa  - 26381992 evija.lazdina[at]lielvarde.lv
Jaunatnes lietu speciāliste Agnese Vovčenko  - 26614729 agnese.vovcenko[at]lielvarde.lv
Sociālā pedagoģe Anda Dūniņa - 29289123 anda.dunina[at]lielvarde.lv
Sociālā pedagoģe Inguna Kaniņa - 28607790 inguna.kanina[at]lielvarde.lv
Sociālā pedagoģe Jumpravas pagastā -
Sociālā pedagoģe Lēdmanes pagastā Ilga Gulbe - 26320144 ilga.gulbe[at]lielvarde.lv
BŪVVALDE
Vadītāja, novada arhitekte Ilze Staļģe 318 65053336 ilze.stalge[at]lielvarde.lv 
Teritorijas plānotāja Benita Šteina 316 65053733 benita.steina[at]lielvarde.lv
Zemes ierīcības inženiere Anita Bērziņa 325

65053570;

28312848

anita.berzina[at]lielvarde.lv
Ainavu arhitekte Irisa Janevica 324 65020830 irisa.janevica[at]lielvarde.lv
Būvinspektors Vilnis Švagris 324 65020830 vilnis.svagris[at]lielvarde.lv
Būvvaldes speciālista palīdze Laila Zemīte 314 65053336

laila.zemite[at]lielvarde.lv

CENTRALIZĒTĀS GRĀMATVEDĪBAS NODAĻA
Vadītājs, galvenais grāmatvedis Valdis Pētersons 203 65020829 valdis.petersons[at]lielvarde.lv
Galvenā grāmatveža vietniece Diāna Ločmele - 65020829 diana.locmele[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Daiga Čuibe 205 65053300 daiga.cuibe[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Sanita Jākobsone 444 65054870 sanita.jakobsone[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Elita Marcinkiana 210 65053818 elita.marcinkiana[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede (Jumpravā) Ginta Jablonska - 65057525 ginta.jablonska[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Ginta Bulmeistere 408 65054870 ginta.bulmeistere[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Vita Feldmane 208 65054870 vita.feldmane[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Inese Cipruse 403 65053818 inese.cipruse[at]lielvarde.lv
Grāmatvedības uzskaitvede (kasiere KAC, Raiņa iela 11a, Lielvārde) Astrīda Reihmane 110 65054545 astrida.reihmane[at]lielvarde.lv
Kasiere (Lēdmane) Vija Stirāne  1.st. 65058754 vita.stirane[at]lielvarde.lv
FINANŠU UN EKONOMIKAS NODAĻA
Nodaļas vadītāja - galvenā ekonomiste Ināra Robežniece 530 66938801 inara.robezniece[at]lielvarde.lv
Finansiste

Inita Vilnīte

202 65020842 inita.vilnīte[at]lielvarde.lv
Galvenā nodokļu administratore Daina Kaļinka 211 65053450 daina.kalinka[at]lielvarde.lv
Nodokļu administratore Ligita Vītola 211 65053450 finansists[at]lielvarde.lv
Ekonomiste Ruta Lipšāne 508 65020842 ruta.lipsane[at]lielvarde.lv 
ATTĪSTĪBAS PLĀNOŠANAS UN PAŠVALDĪBAS ĪPAŠUMU PĀRVALDĪBAS NODAĻA

Nodaļas vadītāja

Daina Pētersone 28446809 daina.petersone[at]lielvarde.lv

Projektu vadītāja

Santa Zvirbule 526 65053748; 29181544 santa.zvirbule[at]lielvarde.lv
Projektu vadītāja Madara Malahovska - 27823794 madara.malahovska[at]lielvarde.lv

Projektu vadītāja

Miralda Ranga -

28337748

29323263

miralda.ranga[at]lielvarde.lv

Būvinženieris

Raivis Jēkabsons 113

27701155

raivis.jekabsons[at]lielvarde.lv

Būvinženiere

Alda Apsīte 113

29422076

alda.apsite[at]lielvarde.lv

Vides inženiere Sandra Pudāne 314 65053336 sandra.pudane[at]lielvarde.lv
Juriskonsults Jānis Bite 513 65053370 janis.bite[at]lielvarde.lv
PAŠVALDĪBAS POLICIJA
Pašvaldības policijas priekšniece Ineta Lilinfelde  112 28668872 ineta.lilinfelde[at]lielvarde.lv
Vecākais inspektors Emīls Mamedovs  

65054477

26538811

emils.mamedovs[at]lielvarde.lv

Inspektors Mārtiņš Ratnieks   26538811 martins.ratnieks[at]lielvarde.lv
Inspektors Gints Tempelfelds   26538811 gints.tempelfelds[at]lielvarde.lv
Inspektore Baiba Runča  

65054477

27312629

baiba.runca[at]lielvarde.lv
Inspektors Didzis Kukulis   26538811 didzis.kukulis[at]lielvarde.lv
Inspektors Andris Livitčuks   26538811 andris.livitcuks[at]lielvarde.lv
Inspektors Vilis Mežinskis 26538811 vilis.mezinskis[at]lielvarde.lv


Dokumenti:

Lielvārdes novada pašvaldības nolikums un struktūra

Lielvārdes novada pašvaldības administrācijas maksas pakalpojumi

 




 
 X