Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             



Apbalvojuma "Gada Novadnieks" mērķis ir apzināt, atbalstīt un godināt cilvēkus, kuri ar savu nesavtīgo darbu un aktivitātēm ir veicinājuši Lielvārdes novada attīstību, kā arī nesuši Lielvārdes novada vārdu ārpus tā robežām.

Pasākuma rīkotājs
Lielvārdes novada pašvaldība.

Uz titulu “Gada Novadnieks" var pretendēt ikviena persona, kura ar mērķtiecīgu un nesavtīgu darbu gada laikā ir veicinājusi Lielvārdes novada attīstību un/vai popularizējusi Lielvārdes novadu ārpus tā robežām: ekonomikas jomā; infrastruktūras sakārtošanā; transporta un sakaru attīstībā; izglītības, kultūras, sporta un tūrisma jomās; labdarības, sociālajā un veselības aprūpes jomās un vides sakārtošanā.

Apbalvojums "Gada Novadnieks" tiek piešķirts kopš 2013. gada. (Pirms tam šī apbalvojuma nosaukums bija "Gada Lielvārdietis")

Apbalvojumu "Gada Novadnieks" saņēmuši:

Nr.p.k.

 

Gads

Vārds, uzvārds

 

 

1.

2013.

Jānis Lūsis

Izziņas un eksperimentu centrs “Lielvārdi”

Lielvārde

2.

2013

Rūta un Romualds Koluži

Lielvārdes Pensionāru biedrības valdes locekļi

Lielvārde

3.

2013

Sarmīte Gaveika

Pensionēta skolotāja, senioru kora “Kamene” dalībniece

Lielvārde

4.

2013

Dace Kļava

VPII “Zvaniņš” vadītāja

Jumprava

5.

2013

Saulvedis un Mudīte Andersoni

Lēdmanes pagasta iedzīvotāji, uzņēmēji

Lēdmane

6.

2013

Inese Delviņa, Elita Jaundzema

SIA “Linu māja”

Lielvārde

7.

2014.

Ruta Borislava

Dzīvokļu īpašnieku biedrības “Ozols” valdes priekšsēdētāja, Edgara Kauliņa aleja 11, Lielvārde

Lielvārde

8.

2014

Folkloras kopa “Liepu laipa” vadītāja Vita Talla

Jumpravas kultūras nams

Jumprava

9.

2015.

Skaidrīte Tilaka

Lielvārdes Pensionāru biedrības teātra „Paši” režisore, apbalvojums pasniegts par apzinīgu un brīvprātīgu režisores darbu

Lielvārde

10.

2015.

Jānis Gržibovskis

Izcīnījis divas bronzas medaļas 100m un 200m sprintā Latvijas Jaunatnes olimpiādē

Lielvārde

11.

2015.

Jānis Zeļģis

Izcīnījis zelta medaļu soļošanā Latvijas Jaunatnes olimpiādē

Jumprava


Noteikumi par Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumiem „GODA LIELVĀRDIETIS”, „ATZINĪBA” un „GADA NOVADNIEKS”

Saites uz saistītajiem rakstiem:

Novada svētkos godina Gada Novadniekus 2015 (30.07.2016.)

Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojuma “Gada Lielvārdietis” reģistrs,  2006. – 2012. gads

Nr.p.k.

Gads

Nominācija

Vārds, uzvārds

Iestādes/organizācijas nosaukums

Piezīmes

1.

2006

“Skaistumam un labsajūtai”

Antoņina Kancere

VPII “Pūt vējiņi”, daiļdārzniece

 

2.

2006

“Izglītība, kultūra, sports”

Anita Streile

Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs

 

3.

2006

“Medicīnas darbinieks”

Lāsma Krūmiņa

“Māras aptieka” īpašniece

 

4.

2006

“Pasta darbinieks”

Daiga Upmale

Lielvārdes pasta nodaļas – 1 vadītāja

 

5.

2006

“Apkalpojošās sfēras darbinieks”

Sarmīte Kauliņa

Skaistumkopšanas salona “Šarms” vadītāja

 

6.

2006

“Uzņēmēji”

Pārsla un Juris Reihleri

SIA “Serviss Mūžība”

 

7.

2006

“Tehniskie darbinieki”

Sarma Ozola

K/n “Lielvārde”, apkopēja

 

8.

2006

“NVO dalībnieki”

Andris Gribusts, Ilze Kreišmane

Lielvārdes Attīstības fonds

 

9.

2006

“Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums”

Angela Špona, Alla Signalova, Gita Kosilo, Ingrīda Briško, Vija Ozoliņa

Lielvārdes pamatskolas ēdnīcas kolektīvs

 

10.

2006

“Gada īpašā nominācija”

Rūta un Romualds Koluži

 

 

11.

2007

“Skaistumam un labsajūtai”

Indra Jaundāldere

Ziedu salona “Vinda” īpašniece, floriste

 

12.

2007

“Izglītība”

Andis Pētersons

Lielvārdes pamatskolas direktors

 

13.

 

 

14.

2007

“Kultūra”

Dace Jansone

 

 

Iluta Mistre

Lielvārdes novada kultūras darba vadītāja

Bērnu deju kolektīva “Pūpolītis” mākslinieciskā vadītāja, horeogrāfe, Dziesmu un deju svētku virsvadītāja

 

15.

2007

“Sports”

Ainars Puķītis

Lielvārdes Sporta centrs, direktors

 

16.

2007

“Medicīnas darbinieks”

Daina Liepkalne

I.Matisones ģimenes ārsta prakse, ārsta palīdze

 

17.

2007

“Apkalpojošās sfēras darbinieks”

Lauma Mistjukova

Pasta nodaļa “Lielvārde”, pastniece

 

18.

2007

“Uzņēmēji”

Māris Mālmeisters

SIA “Māris&Co”, īpašnieks

 

19.

2007

“Tehniskie darbinieki”

Alla Grigorjeva

SIA “Lielvārdes Remte”, sētniece

 

20.

 

21.

2007

“NVO dalībnieki”

Genovefa Poriete

 

Daina Kaina

Lielvārdes Pensionāru biedrības priekšsēdētāja vietniece

Lielvārdes Invalīdu biedrības biedre

 

22.

2007

“Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums”

Kafejnīcas “Panna” kolektīvs – Aija Veide, Iveta Ranka, Lilija Ūdre, Irīda Aleksejeva, Anita Lakša, Ilona Livitčuka, Svetlana Romanva, Tamāra Poga

SIA “Māris&Co”

 

23.

2007

“Gada īpašā nominācija”

Liena un Edgars Mucenieki

Vasaras nometne bērniem ar īpašām vajadzībām “Upe”, organizatori

 

 

24.

2008

“Skaistumam un labsajūtai”

Inese Trūpa

Salons “Skaistuma fabrika”, īpašniece, friziere

 

25.

2008

“Izglītība”

Sarmīte Krūmiņa

E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola, skolotāja

 

26.

2008

“Kultūra”

Skaidrīte Tilaka

Lielvārdes Tautas teātris, aktrise

 

27.

2008

“Sports”

Zintis Bergmanis

Lielvārdes Sporta centrs, treneris

 

28.

2008

“Medicīnas darbinieks”

Astrīda Lūriņa

Dz.Troskas ģimenes ārsta prakse, medmāsa

 

29.

2008

“Apkalpojošās sfēras darbinieks”

Ligita Vītola

Banka “GE Money”, klientu apkalpošanas speciāliste

 

30.

2008

“Tehniskie darbinieki”

Gunārs Tarvids

E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola, direktora vietnieks saimnieciskajos jautājumos

 

31.

32.

2008

“NVO dalībnieki”

Ilze Kreišmane

Ludis Medenis

LAF projektu direktore

Iedzīvotāju projekta autors

 

33.

2008

“Lauksaimniecības, lopkopības, zvērkopības darbinieks”

Kaspars Logins

Veterinārārsts

 

34.

2008

“Gada īpašā nominācija”

Olga Rajecka

Dziedātāja, Lielvārdes violetā kora vadītāja TV šovā “Koru kari”

 

35.

2009

“Skaistumam un labsajūtai”

Silvija Nagle, Liene Pizika, Jeļena Jefremova

Skaistumkopšanas “Saloniņš”

 

36.

 

38.

2009

“Izglītība”

Aigars Kruvesis

 

Aija Krompāne

E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola, direktors

E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola, direktora vietniece

 

39.

2009

“Sports”

Iveta Puķīte

Lielvārdes Sporta centrs, trenere

 

40.

2009

“Medicīnas darbinieks”

Dzintra Troska

Ģimenes ārste

 

41.

2009

“Sabiedriski aktīva personība”

Ārija Priedīte

E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola, bibliotekāre, Lielvārdes bāriņtiesas locekle, senioru deju kolektīva “Sidrabotie gadi” vadītāja

 

42.

2009

“Sociālie darbinieki”

Vita Saleniece-Šmaukstele, Rasa Rieksta-Riekstiņa

Lielvārdes Sociālā dienesta Sociālais dienas aprūpes centrs

 

43.

2009

“Apkalpojošās sfēras darbinieks”

Silvija Aizupe

Veikals “Elvi”, pārdevēja-kasiere

 

44.

2009

“Uzņēmēji”

Viola Ermanovska

Šūšanas salons “Burve”, īpašniece, šuvēja

 

45.

2009

“Tehniskie darbinieki”

Vilnis Grazde

Mājas “Krastmalas”, pārvaldnieks

siltināšanas projekts

46.

2009

“Gada īpašā nominācija”

Igors Safins

Lielvārdes evaņģēliski luteriskā baznīca, mācītājs

 

47.

2010

“Izglītība”

Elita Kalniņa, Dace Gailīte, Ilze Bērtulsone, Laura Ražinska, Iveta Umule, Ineta Blūmīte

Nodibinājums “Mārīte ABC”

 

48.

2010

“Kultūra”

Antra Purviņa

K/n “Lielvārde” jauktais koris “Lāčplēsis”, diriģente

 

49.

2010

“Sports”

Janeks Vabels

Sportists ar invaliditāti

 

50.

2010

“Medicīnas darbinieks”

Inese Matisone

Ģimenes ārste

 

51.

2010

“Apkalpojošās sfēras darbinieks”

Ilze Fokina

Lielvārdes novada pašvaldības galvenā ekonomiste

 

52.

2010

“Uzņēmeji”

Guna un Oļģerts Sietiņi

SIA “Sietiņš GO”

 

53.

2010

“NVO dalībnieki”

Irēna Arāja, Sandra Sabīne Jaundaldere

Biedrība “Gaismas dārzs”

 

54.

2010

“Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums”

Ilze, Liepiņa, Iveta Ozoliņa, Kristīne Vasilaka, Nadežda Karašaševa

Veikala “Elvi” konditorija

 

55.

2010

“Sabiedriski aktīva personība”

Agris Liepiņš

Rakstnieks, karikatūrists, senlatviešu “Uldevena pils”, īpašnieks

 

56.

 

 

57.

2010

“Gada īpašā nominācija”

Aivars Vilks

 

 

Zaļkalniņu ģimene

 

Ugunsgrēkā izglāba cilvēkus

Uzvarētāji TV šovā “Dziedošās ģimenes”

58.

2011

“Preses darbinieks”

Māris Rožāns

Laikraksts “Ogres vēstis visiem”, žurnālists, Lielvārdes novada sporta apskatu autors

 

59.

 

60.

2011

“Izglītība”

Laima Prekele

 

Gunta Strapcāne, Sandra Vetšteina, Anete Plinta

E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola, skolotāja

VPII “Pūt vējiņi” grupa “Skudriņas”, audzinātājas

 

61.

2011

“Kultūra”

Modris Krūmiņš

Komponists

 

62.

2011

“Sports”

Kristīne Miķelsone

Sprta klubs “Lielvārde”, valdes priekšsēdētāja

 

63.

2011

“Uzņēmēji”

Edmunds Krīgers

SIA “E&E”

 

64.

2011

“Tehniskie darbinieki”

Marija Ivanova

E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola, apkopēja

 

65.

2011

“NVO dalībnieki”

 

Biedrība ģimenēm ar īpašu vajadzību bērniem un jauniešiem “Vecāki kopā”

 

66.

2011

“Sabiedriski aktīva personība”

Nora Ivanova

Lielvārdes novada Pensionāru biedrība, valdes priekšsēdētāja

 

67.

2011

“Gada īpašā nominācija”

Edgars Kļaviņš

Paraolimpisko spēļu dalībnieks, sportists

 

68.

2012

“Izglītība”

Lienīte Bērziņa

Lielvārdes evaņģēliski luteriskās baznīca, svētdienas skolas skolotāja

 

69.

2012

“Kultūra”

Kārlis Lišmanis

Lielvārdes Tautas teātris, režisors

 

70.

2012

“Sports”

Florbola komanda “Lielvārde”

Sporta klubs “Lielvārde”

 

71.

2012

“Lauksaimniecības, lopkopības, zvērkopības darbinieki”

 

SIA Kažokzvēru ferma "Lāčplēsis ZF"

 

72.

2012

“Sabiedriski aktīva personība”

Linda Kukare-Aldersone

Pedagogs, māksliniece, bērnu grāmatu rakstniece

 

73.

2012

“Medicīnas darbinieks”

Inese Krūmiņa

“Mana aptieka”, Īves aptiekas īpašniece

 

74.

2012

“Uzņēmēji”

Aivars Gribusts, Andris Gribusts

Izdevniecība “Lielvārds”

 

75.

2012

“Tehniskie darbinieki”

Ņina Baibokiene

SIA “Lielvārdes Remte”, sētniece

 

76.

2012

“NVO dalībnieki”

Sieviešu biedrība “Iespēja”

 

 

77.

2012

“Gada projekts”

Ilze Fokina, Aivars Samsons, Aivars Andžāns

Dzīvokļu īpašnieku biedrība “Lāčplēša 23A”

Siltināšanas projekts

78.

2012

“Gada īpašā nominācija”

Baiba un Antonijs Kleperi

Mūzikas skolotāji

 




 X