Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

NOLIKUMS "Kārtība, kādā tiek organizētas mācību priekšmetu olimpiādes" 21.09.2017.

MK NOTEIKUMI Nr. 384 "Mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas noteikumi" 05.06.2012.

Par mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanu un norisi 2018./2019.mācību gadā.

VISC 2018.gada 15.augusta rīkojums Nr. 25.1.-04/33 Ar grozījumiem (VISC 2018.gada 23.augusta rīkojums Nr. 25.1.-04/36)

Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2018./2019.mācību gadā

Mācību priekšmets

Klase

Olimpiādes norises laiks

Nolikums

Rezultāti

2.posms
novados/pilsētās/
novadu apvienībās

3.posms
valsts olimpiāde

Angļu valoda

10.–12.

30.10.

07.12.–I kārta
08.02.–II kārta

Nolikums

Rezultāti

Bioloģija

9.–12.

29.11.

23.–25.01.

Nolikums

Rezultāti

3. posma rezultāti

Ekonomika

10.–12.

30.01.

05.03.

Nolikums

2. posma rezultāti

Fizika

9.–12.

18.01.

04.–05.04.

Nolikums

2. posma rezultāti

Ģeogrāfija

10.–12.

20.02.

10.–11.04.

Nolikums

 

Ķīmija

9.–12.

05.02.

26.–28.03.

Nolikums

 

Latviešu valoda un literatūra

8.–9.

14.01.

22.03.

Nolikums

Rezultāti

Latviešu valoda un literatūra

11.–12.

28.01.

01.03.

Nolikums

2.posma rezultāti

Matemātika

9.–12.

01.02.

06.–07.03.

Nolikums

2. posma rezultāti

Vēsture

9.

11.01.

25.03.

Nolikums

Rezultāti

Vēsture

10.-12.

11.01.

19.02.

Nolikums

Rezultāti

Ķeguma un Lielvārdes novadu priekšmetu olimpiādes un konkursi 2018./2019.mācību gadā

Mācību priekšmets

Klase

Norises laiks

Nolikums

Rezultāti

Dabaszinātņu priekšmetu konkurss “Nāc un eksperimentēt sāc!”

9.

01.11.2018.

Nolikums

Rezultāti

Krievu valodas olimpiāde 8.-9. klasēm

8.-9.

06.02.2019.

Nolikums

Rezultāti

Matemātikas olimpiāde 5.-8.klasei

5.-8.

15.02.2019.

Nolikums

Rezultāti

Jauno vides pētnieku konkurss “Skolēni eksperimentē”

 4.-9.

28.02.2019.

Nolikums

 

Ģeogrāfijas olimpiāde 8.klasei

8.

05.03.2019.

Nolikums

 

Mājturības un tehnoloģiju olimpiāde zēniem                   

5.-9.

06.03.2019

Nolikums

 

Mājturības un tehnoloģiju konkurss meitenēm “Krāsainās pasakas”               

5.-9.

06.03.2019.

Nolikums

 

Vizuālās mākslas konkurss “Maza daļa Latvijas”              

1.-12.

08.- 25.03.2019

Nolikums

 

Starpnovadu matemātikas konkurss 7.-8.klasei

7.-8.

21.03.2019.

 

 

Sākumskolas olimpiāde matemātikā un latviešu valodā

3.-4.

26.03.2019.

Nolikums

 

Angļu valodas olimpiāde 7.-8. klasei

7.-8.

01.04.2019.

Nolikums

 

Erudīcijas konkurss 10.-11.klašu skolēniem

10.-11.

09.04.2019.

 

 

Alternatīvā olimpiāde dabaszinībās un bioloģijā 6.un 8. klasei “Lapsiņa”

6.-8.

25.04.2019.

Nolikums

 

Valodu konkurss 6.-7. klašu skolēniem

6.-7.

12.04.2019.

 

 

 

Atklātās mācību priekšmetu olimpiādes 2018./2019.mācību gadā

Mācību priekšmets

Klase

 

Norises

Nolikums

Rezultāti

Starptautiskais angļu valodas konkurss “HIPPO”

 

1.kārta 23.02.2019.

2.kārta 30.03.2019.

 

 

Atklātā angļu valodas olimpiāde Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijā 7.klasei

 

februāris

 

 

Valsts atklātā olimpiāde politoloģijā

 

februārī

 

 

Latvijas 46. atklātā matemātikas olimpiāde

 

28.04.2019.

 

 

 

Reģionālās mācību priekšmetu olimpiādes 2018./2019.mācību gadā

Mācību priekšmets

Klase

 

Norises

Nolikums

Rezultāti

Zemgales novada skolu 7.-9.klašu skolēnu matemātikas olimpiāde Jēkabpilī

7.-9.

11.03.2019.

 

 

Reģionāla angļu valodas olimpiāde Jelgavā 8. un 11. klasei

8.; 11.

26.04.2019.

 

 




 X