Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Diriģents: Pēteris Pētersons

Pūtēju orķestris Jumpravā veidojies 1900. gadā. Pirmais diriģents – Jorģis Lūks.
Pēc ilgāka pārtraukuma 2012. gadā Jumpravas pūtēju orķestris no jauna priecē skatītājus pašdarbnieku koncertā un pie diriģenta pults stājies Pēteris Pētersons.

Diriģents ap sevi pulcina daudzus gados jaunus cilvēkus, kuriem ir iespēja radoši izpausties mūzikā.
Īsajā darbības laikā Jumpravas pūtēju orķestris ir paguvis piedalīties „Nordea Rīgas maratonā”, sveicot maratona dalībniekus ar atraktīviem un uzmundrinošiem skaņdarbiem. Savukārt 2012. gada 16.j ūnijā Jumpravas pūtēju orķestris atklāja Jumpravas kultūras nama 100 gadu jubilejai veltītu koncertu Jumpravas lielajā estrādē, aizraujot skatītājus ar tautā iemīļotiem skaņdarbiem – „Vēl ir laiks”, „Pelnrušķīte”, „Re, kur muzikanti spēlē”, „Lilioma dziesma” u.c., kā arī pirmo reizi pēc ilgiem gadiem Jumpravas estrādē skanēja Latvijas valsts himna „Dievs, svētī Latviju!” Pūtēju orķestra un kora izpildījumā!

Jumpravas kultūras nama pūtēju orķestris aktīvi piedalās visos Jumpravas kultūras nama pasākumos, kad nepieciešama kāda svinīgāka nots. Valsts svētku vai Gada atskaites koncerti nav iedomājami bez orķestra skaņām.

 Orķestris ir atvērts ikvienam Lielvārdes novada iedzīvotājam un aicina savā pulkā visus, kas spēlē kādu pūšaminstrumentu!


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu