Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novada pašvaldība kopā ar Ķeguma novada pašvaldību un Ogres novada Bērnu un jauniešu centru kopš 2018. gada septembra ir uzsākusi īstenot Erasmus+: Jaunatne darbībā Strukturētā dialoga projektu “Kopā varam labāk” (Nr.2018-2-LV02-KA347-002172).

Strukturētais dialogs ir veids, kā neformālā veidā jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem diskutēt par jauniešu līdzdalību, par iespējām un sadarbību, iegūstot rezultātus, kas ir būtiski jaunatnes politikas tālākā veidošanā un katra jaunieša izpratnes veidošanā par aktīvu līdzdalību savas un citu jauniešu dzīves pozitīvā ietekmēšanā.

Projekta “Kopā varam labāk” mērķis ir - veicināt jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialogu, attīstot jauniešu politisko līdzdalību un izpratni par politiskās līdzdalības veidiem un iespējām Lielvārdes novada, Ķeguma novada un Ogres novada pašvaldībās.  Projekts ir kā turpinājums jau Lielvārdes novada pašvaldības no 01.10.2016. – 30.09.2017. īstenotajam projektam Erasmus+ programmas "Jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialogs politiskās līdzdalības veicināšanai Lielvārdes novadā “Nāc un runāt sāc!”, kas pierādīja, ka starptautiskie projekti ir būtisks atbalsts jaunatnes jomas attīstīšanai pašvaldībā un neformālā izglītība “mācoties darot” ir ļoti svarīgs stūrakmens aktīvas mūsdienu sabiedrības veidošanā.

Uzsāktajā Erasmus+ programmas projektā “Kopā varam labāk” kopumā paredzētas sešas aktivitātes (2 Strukturētā dialoga tikšanās, apmācības, politiķu ēnošana, grupu projekti, forums, jauniešu pieredzes brauciens),  kā galveno galarezultātu iegūstot 4 starpnovadu grupu darbus - projektus, kas  ļaus turpināt 3 novadu aktivitātes jau plašākā sadarbības līmenī.

“Projekts “Kopā varam labāk” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. 

Publicitāte novada mājaslapā:

Starpnovadu ERASMUS + projekta "Kopā varam labāk" atklāšana, 11.10.2018.

Starpnovadu ERASMUS + Strukturētā dialoga projekta "Kopā varam labāk” otrajā aktivitātē 50 jaunieši gūst praktiskas zināšanas divu dienu apmācībās 30.11.2018.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu