Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             
Lacplesis_kopbilde_1000
lacplesis_01_1000
lacplesis_02_1000

Vadītāja: Alise Līna Daugaviete
Koncertmeistare: Žanete Vilkāja

2015. gada maijā, tiekoties visu laiku deju kolektīva „Lāčplēsis” vadītājiem un dejotājiem, un suminot deju kolektīva „Lāčplēsis” dibinātāju un mākslinieciskās izaugsmes veicinātāju Vairi Ceimeru, tika nosvinēta deju kolektīva „Lāčplēsis” 50 gadu jubileja. Vairāk kā simts bijušie un esošie deju kolektīva „Lāčplēsis” dalībnieki jubilejas koncertā izdejoja savas iemīļotās dejas, atceroties kopā pavadīto laiku kā uz skatuves, tā citās gaitās.

VPDK „Lāčplēsis” ir azartisks kolektīvs, kam svarīga kopā būšana ne tikai uz skatuves. Tiek plānoti un īstenoti dažādi braucieni. Par tradīciju kļuvis vasarā notiekošais laivu brauciens.

Protams, visneaizmirstamākie mirkļi saistās ar emocijām, kas kopīgi izdzīvotas Dziesmu un deju svētkos Rīgā (2013., 2018.), lieluzvedumā „Lec, Saulīte!” Mežaparkā (2014.) , kā arī Vidējās paaudzes deju svētkos Jelgavā (2015.).

Lai arī katrs atsevišķi ļoti dažādi, visi kopā esam draudzīgs un krāsains kolektīvs. VPDK „Lāčplēsis” aicina ciemos citus deju kolektīvus, arī paši dodas apciemot dejotājus citās Latvijas pilsētās . Ik rudeni tiek organizēts Lāčplēša dienai veltīts koncerts, aicinot uz kopīgu sadanci vairākus deju kolektīvus no dažādiem Latvijas nostūriem.

Mūs vieno deja un dzīvesprieks!

Nodarbības notiek trešdienās plkst. 19:30.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu