Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis
_MG_7686.JPG
_MG_7681.JPG
_MG_7703.JPG

Mākslinieciskā vadītāja: Iluta Mistre

Asistente: Linda Zelmene
Koncertmeistares: Inese Martinova, Žanete Vilkāja, Vita Ervalde

Deju kolektīvs „Pūpolītis” dibināts 1987. gadā kultūras namā „Lielvārde”, kurš gadu gaitā ir izaudzis par spēcīgu un tradīcijām bagātu kolektīvu.

Deju kolektīva mākslinieciskā vadītāja Iluta Mistre ir talantīga horeogrāfe, kura veiksmīgi atradusi savu ceļu daudzveidīgajā dejas mākslā, gūstot panākumus jaunrades deju skatēs un allaž pārsteidzot skatītājus ar savām interesantajām idejām.

2004. gadā sadarbībā ar komponistu Modri Krūmiņu Iluta Mistre iestudējusi muzikāli horeogrāfisku izrādi bērniem „Circenis Frīdis un viņa piedzīvojumi”. Šis pasaku uzvedums - Ilutas oriģināldarbs, kurā dziesmas, dejas, kustību māksla un krāšņi tērpi prasmīgi apvienoti vienotā gammā. Fantastisks skaitlis - uzvedumā piedalījās 160 bērnu un jauniešu!
2009. gadā Ilutai sadarbība ar Modri Krūmiņu turpinās un top jauns un aizraujošs darbs par notikumiem ūdens valstībā - jauna muzikāli horeogrāfiska izrādi „Šūpuļdziesma Pērlei”. Kopumā izrādē tiek iesaistīti 120 deju kolektīva dejotāji, kuri iejutušies visdažādākajos zemūdens pasaules iemītniekos.

Iluta Mistre ir Dziesmu un Deju svētku Virsvadītāja. Viņas pārliecība, ka deja ir Mīlestība.

2009. gadā „Pūpolītis” ieguvis Laureātu pakāpes skatē visās vecuma grupās. Gatavojoties XI Skolu jaunatnes Dziesmu un Deju svētkiem, izdzīvots un izdejots stāsts par ģimeni televīzijas šovā „Lai Top!” un iegūts pozitīvs lādiņš un emocijas turpmākajam radošajam dejas brīnumam.


Šis laiks bijis radošs, daudz strādāts, daudz dejots. Kolektīvu veido 8 grupas, kurās dejo dejotāji no 3 līdz 23 gadiem, savā deju repertuārā iekļaujot latviešu etnogrāfiskās dejas, latviešu deju apdares, oriģinālhoreogrāfijas, kā arī citu tautu dejas. Katra grupa ir īpaša: jaunieši startē nopietnās pieaugušo deju kolektīvu skatēs, gūdami savā rajonā augstākos novērtējumus, kamēr trīsgadīgie apgūst savā mūžā pirmos deju soļus. 

„Pūpolītis” plaukst ar katru gadu kuplāks, dzenot savas saknes dziļas un paliekošas Lielvārdē.
„Pūpolītis” - tas ir prieks par jaunu apgūtu deju, gandarījums par pirmo vietu skatē, tā ir draudzība, sirsnība vienam pret otru, mīlestība, kopības sajūta.

Nodarbības notiek:

             pirmdienās un trešdienās skolas vecuma kolektīviem

            14.15   2. klasei

            15.00   3.-4. klasei

            16.00   5.-6. klasei

            17.00   7.-9. klasei

            18.00   10.-12.  klasei

            otrdienās un ceturtdienās pirmsskolas vecuma kolektīviem

            17.00   četrgadīgo grupai

            17.40   piecgadīgo grupai

            18.20   sešgadīgo un septiņgadīgo grupai

  • Jauniešu deju kolektīvs „Pūpolītis”nodarbības notiek pirmdienās un ceturtdienās plkst.20.00.
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu