Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             
Raiņa iela 11A, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV-5070
65053370, 65020834; mobilais tālrunis: 29470445
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
http://www.lielvarde.lv
Saite Google kartē

Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC)
Raiņa iela 11A, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV-5070
Tālrunis: 65053370; mobilais tālrunis: 29470445; bezmaksas tālrunis: 80702030
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Maksa par zvanu uz vietējiem numuriem tiek piemērota saskaņā ar operatoru tarifiem zvaniem uz SIA LMT tīklu.

VPVKAC sniegtie pakalpojumi

Datu aizsardzības speciālista pakalpojumus sniedz  SIA “Informācijas drošības aģentūra”,

Ivo Dovāns, datu aizsardzības speciālists,  tālr. 29216869, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pašvaldības administrācijas un VPVKAC darba laiks:

Pirmdiena 8.00 - 12.00 13.00 - 18.00
Otrdiena - ceturtdiena 8.00 - 12.00 12.45 - 17.00
Piektdiena 8.00 - 12.00 12.45 - 15.00

 

Speciālisti apmeklētājus pieņem*:
Pirmdienās 9.00 - 12.00 13.00 - 18.00
Ceturtdienās 9.00 - 12.00 13.00 - 17.00

*Iepriekš vienojoties ar attiecīgo speciālistu par apmeklējuma laiku.

Darbinieku e-pastos zīme "@" nomainīta uz "[at]", lai izvairītos no pašvaldības e-pastu izmantošanas negodīgiem nolūkiem.

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus. 

Amats Vārds, Uzvārds Tālrunis E-pasts
Domes priekšsēdētāja Santa Ločmele

65053775;

26387631

santa.locmele[at]lielvarde.lv

Domes priekšsēdētāja vietniece Vita Volonte 29451423 vita.volonte[at]lielvarde.lv
Pašvaldības izpilddirektore Inga Reķe 26334028 inga.reke[at]lielvarde.lv
Pašvaldības izpilddirektora vietniece

Līga Zariņa

26455877 liga.zarina[at]lielvarde.lv
Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Guna Baiko 65054700 guna.baiko[at]lielvarde.lv
Iekšējā auditore Inese Dilāne 65020845 auditors[at]lielvarde.lv

Kultūras centra direktore

(Parka ielā 3, Lielvārdē, k/n Lielvārde telpās)

Iveta Bule 22088486 iveta.bule[at]lielvarde.lv
                                                                         KOMUNIKĀCIJAS  UN TŪRISMA NODAĻA
Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja p.i. Zane Aperāne 26330700

zane.aperane[at]lielvarde.lv

Informācijas līdzekļu redaktore

("Lielvārdes Novada Ziņas", pašvaldības mājaslapa)

Keita Rožāne

26610250

majaslapa[at]lielvarde.lv

lz[at]lielvarde.lv

keita.rozane[at]lielvarde.lv

Tūrisma speciālists

Aleksandrs Čerņavskis  

25419714

aleksandrs.cernavskis[at]lielvarde.lv

turisms[at]lielvarde.lv

ADMINISTRATĪVĀ UN PAŠVALDĪBAS ĪPAŠUMU APSAIMNIEKOŠANAS NODAĻA
Vada nodaļu, izpilddirektora vietniece Līga Zariņa 26455877

liga.zarina[at]lielvarde.lv

Domes atbildīgā sekretāre Daiga Valaine 65053330 daiga.valaine[at]lielvarde.lv 
Klientu apkalpošanas speciāliste Laura Ivanova 65020834;
29470445
dome[at]lielvarde.lv
Klientu apkalpošanas speciāliste Baiba Jansiņa

65053370; 

29470445
baiba.jansina[at]lielvarde.lv 
Klientu apkalpošanas speciāliste Vineta Kļava

65053370;

29470445

vineta.klava[at]lielvarde.lv
Lietvedības pārzine Maija Šaka 65053330 maija.saka[at]lielvarde.lv
Datorsistēmu un datortīklu speciālists Egils Gudmons 20208862 egils.gudmons[at]lielvarde.lv
Ceļu ekspluatācijas inženieris Andris Jankovskis 26324333 andris.jankovskis[at]lielvarde.lv
Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas speciālists Arnis Jansons 25677299

arnis.jansons[at]lielvarde.lv

Automobiļa vadītājs Maigonis Lambergs 26429495
JURIDISKĀ NODAĻA
Vadītāja Elita Ozoliņa 65053855;
20233275
elita.ozolina[at]lielvarde.lv
Juriste Laura Velzete-Skudra

65020839

laura.skudra[at]lielvarde.lv
Juriste Vita Pole

65020839

vita.pole[at]lielvarde.lv
Personāla speciāliste Valda Rode 65020832 valda.rode[at]lielvarde.lv
Iepirkumu speciāliste Sintija Kristapure

65020844;

28625076

sintija.kristapure[at]lielvarde.lv
Iepirkumu speciāliste Daira Siliņa

65020844;

28625076

daira.silina[at]lielvarde.lv
IZGLĪTĪBAS NODAĻA
Vadītāja  Inga Škapare 65020828 inga.skapare[at]lielvarde.lv
Izglītības speciālists 65020828
Izglītības psiholoģe Sandra Ozoliņa 25450725 sandra.ozolina[at]lielvarde.lv
Audiologopēde Egita Ošiņa 29557854 egita.osina[at]lielvarde.lv
Jaunatnes lietu speciāliste Agnese Vovčenko 26614729 agnese.vovcenko[at]lielvarde.lv
Sociālā pedagoģe Anda Dūniņa 29289123 anda.dunina[at]lielvarde.lv
Sociālā pedagoģe Inguna Kaniņa 28607790 inguna.kanina[at]lielvarde.lv
Sociālā pedagoģe Jumpravas pagastā Līga Geduša liga.gedusa[at]lielvarde.lv
Sociālā pedagoģe Lēdmanes pagastā Ilga Gulbe 26320144 ilga.gulbe[at]lielvarde.lv
BŪVVALDE
Vadītāja, novada arhitekte Ilze Staļģe 65053336 ilze.stalge[at]lielvarde.lv 
Teritorijas plānotāja Benita Šteina 65053733 benita.steina[at]lielvarde.lv
Zemes ierīcības inženiere Anita Bērziņa

65053570;

28312848

anita.berzina[at]lielvarde.lv
Ainavu arhitekte Irisa Janevica 65020830 irisa.janevica[at]lielvarde.lv
Būvinspektors Vilnis Švagris

65020830;

22013427

vilnis.svagris[at]lielvarde.lv
Būvvaldes speciālista palīdze Laila Zemīte 65053336

laila.zemite[at]lielvarde.lv

CENTRALIZĒTĀS GRĀMATVEDĪBAS NODAĻA
Vadītājs, galvenais grāmatvedis Valdis Pētersons 65020829 valdis.petersons[at]lielvarde.lv
Galvenā grāmatveža vietniece Diāna Ločmele 66932590 diana.locmele[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Daiga Čuibe 65053300 daiga.cuibe[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Sanita Jākobsone 65054870 sanita.jakobsone[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Elita Marcinkiana 65053818 elita.marcinkiana[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede (Jumpravā) Ginta Jablonska 65057525 ginta.jablonska[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Ginta Bulmeistere 65054870 ginta.bulmeistere[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Vita Feldmane 65054870 vita.feldmane[at]lielvarde.lv
Vecākā grāmatvede Inese Cipruse 65053818 inese.cipruse[at]lielvarde.lv
Grāmatvedības uzskaitvede (kasiere KAC, Raiņa iela 11a, Lielvārde) Astrīda Reihmane 65054545 astrida.reihmane[at]lielvarde.lv
Kasiere (Lēdmane) Vija Stirāne   65058754 vita.stirane[at]lielvarde.lv
FINANŠU UN EKONOMIKAS NODAĻA
Nodaļas vadītāja - galvenā ekonomiste Ināra Robežniece 66938801 inara.robezniece[at]lielvarde.lv
Finansiste

Inita Vilnīte

65020842 inita.vilnīte[at]lielvarde.lv
Galvenā nodokļu administratore Daina Kaļinka 65053450 daina.kalinka[at]lielvarde.lv
Nodokļu administratore Ligita Vītola 65053450 finansists[at]lielvarde.lv
Ekonomiste Ruta Lipšāne 65020842 ruta.lipsane[at]lielvarde.lv 
ATTĪSTĪBAS PLĀNOŠANAS UN PAŠVALDĪBAS ĪPAŠUMU PĀRVALDĪBAS NODAĻA

Nodaļas vadītāja p.i.

Santa Zvirbule 65053748; 29181544 santa.zvirbule[at]lielvarde.lv
Projektu vadītāja Madara Malahovska 27823794 madara.malahovska[at]lielvarde.lv

Projektu vadītāja

Miralda Ranga

28337748

29323263

miralda.ranga[at]lielvarde.lv

Būvinženieris

Raivis Jēkabsons

27701155

raivis.jekabsons[at]lielvarde.lv

Būvinženiere

Alda Apsīte

29422076

alda.apsite[at]lielvarde.lv

Vides inženiere Sandra Pudāne 65053336 sandra.pudane[at]lielvarde.lv
Juriskonsults Jānis Bite 65053370 janis.bite[at]lielvarde.lv
PAŠVALDĪBAS POLICIJA
Pašvaldības policijas priekšniece Ineta Lilinfelde   28668872 ineta.lilinfelde[at]lielvarde.lv
Vecākais inspektors Emīls Mamedovs  

65054477

26538811

emils.mamedovs[at]lielvarde.lv

Inspektors Mārtiņš Ratnieks   26538811 martins.ratnieks[at]lielvarde.lv
Inspektors Gints Tempelfelds  

65054477

27312629

gints.tempelfelds[at]lielvarde.lv
Inspektors  

Inspektors Didzis Kukulis   26538811 didzis.kukulis[at]lielvarde.lv
Inspektors Andris Livitčuks   26538811 andris.livitcuks[at]lielvarde.lv
Inspektors Vilis Mežinskis 26538811 vilis.mezinskis[at]lielvarde.lv


Dokumenti:

Lielvārdes novada pašvaldības nolikums un struktūra

Lielvārdes novada pašvaldības administrācijas sniegtie maksas pakalpojumi

 

 
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu