Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             
Parka iela 3, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV-5070 (k/n “Lielvārde“ telpas)
65053684, 29192564, 26430432 (lietvede)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Saite Google kartē

Lielvārdes novada Kultūras centrs (LdNKC) kā pašvaldības iestāde tika izveidots 2016. gada 1. septembrī, apvienojot astoņas kultūras iestādes – kultūras namu “Lielvārde”, Jumpravas pagasta kultūras namu, Lēdmanes pagasta tautas namu, Andreja Pumpura Lielvārdes muzeju, Lielvārdes pilsētas, Lēdmanes un Jumpravas pagastu un Lāčplēša bibliotēku. LdNKC galvenais uzdevums ir izstrādāt un realizēt vienotu kultūras politiku novadā, nospraust un īstenot ilgtermiņa kultūras dzīves mērķus un stratēģiju.

LdNKC ir izveidots savs logotips. Kultūra sākas ar katru no mums, tāpēc logotips sasaucas arī ar jauno Lielvārdes novada logotipu. Lielvārdes novada Kultūras centra nosaukuma uzrakstu veido no Lielvārdes jostas elementiem šifrētā burtu grafikā Lielvārdes tautastērpa krāsās. Uzrakstu vizuāli papildina dreļļa raksta fragments, ko ikdienā un svētkos izmanto tieši kultūras jomā. Tā pamatā ir astoņi elementi, kas ir mūsu astoņas struktūrvienības (četras Lielvārdē un Lielvārdes pagastā – sarkanā krāsā, divas Jumpravas pagastā – zilā krāsā un divas Lēdmanes pagastā – zaļā krāsā).

LdNKC struktūrvienības: 

Lielvārdes novada Kultūras centra (LdNKC) nolikums

Lielvārdes novada Kultūras centra (LdNKC) sniegtie maksas pakalpojumi (2019. gada 118. lēmums)

Grozījumi Lielvārdes novada Kultūras centra (LdNKC) sniegtajos maksas pakalpojumos

Noteikumi PAR KĀRTĪBU LIELVĀRDES NOVADA LIELVĀRDES UN REMBATES PARKU TERITORIJĀS

Lielvārdes novada Kultūras centra (LdNKC) amatiermākslas kolektīvu vadītāju, speciālistu un koncertmeistaru darba samaksas nolikums

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu