Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Skanīgi, dzīvespriecīgi un sirsnīgi izskanēja Lielvārdes novada kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīva „Vēji” 10 gadu jubilejas koncerts.

Šoreiz koncerts notika Lielvārdes novada sporta centrā uz īpaši uzstādītas skatuves. Un veltas bija rīkotāju bažas par telpu nepiemērotību koncertam. „Kāpēc gan ne?” jautāja arī „Vēju” mākslinieciskā vadītāja Iluta Mistre. Kāpēc gan latviešu skatuviskās dejas netiktu lieliski izdejotas un skatītāju uzņemtas sporta centrā? Koncerta gaisotne bija brīva, un skatītāji plašajā zālē jutās ļoti komforti.

Raibā virtenē izskanēja „Vēju” un to draugu priekšnesumi – aizrautīgi, dzīvi apliecinoši un saviļņojoši. Starp tiem – gan nopietnas, gan humora pilnas dejas.

Koncertā piedalījās vidējās paaudzes deju kolektīvi „Bandava” no Saldus, „Saime” no Jumpravas, „Līgo” no Rīgas un „Jumis” no Priekuļiem. Daudzie draugu apsveikumi, kurus saņēma „Vēji”, liecināja par patiesu deju kolektīvu brālību un draudzību.

„Vēji” saņēma arī mūsu Lielvārdes novada kultūras centra kolektīvu apsveikumus un laba vēlējumus, kā arī pašvaldības apsveikumu.

Demonstrētajos video sižetos dejotāji dalījās savās izjūtās, stāstīja par radoša kolektīva un dejošanas nozīmi viņu dzīvēs. Uzzinājām, ka „Vēju” dalībniekiem dalība kolektīvā ir atpūta, prieks būt kopā ar ģimeni un draugiem, iespēja atslēgties no darba, atjaunot spēkus, gūt gandarījumu un prieku.

Sirsnīgi un humora pilni bija arī kolektīva un tā vadītājas Ilutas Mistres savstarpējie apsveikumi.

Bet par koncerta kulminācija kļuva noslēdzošā visu koncerta dalībnieku kopīgi nodejotā deja „Palaid puķīti pa dambi”, kas pieskandināja sporta centra zāli ar īsti priekpilnu dejas soli, kopības sajūtu un skatītāju līdzdzīvošanu.

Beata Kempele, pašvaldības izdevumu redaktore

OgreNet.lv foto

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu