Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Ik gadu maija vidū muzejiem tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Tā būtu arī šogad, jo 16. maijā būtu notikusi Muzeju nakts, bet 18. maijs ir vispasaules Muzeju diena.

Uzsverot šos datumus un īstenojot Latvijas muzeju kopīgu informatīvo kampaņu #TiekamiesTagad, Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs 19. maijā atsāk pieņemt apmeklētājus ierastajā darba laikā un ritmā, bet strikti ievērojot muzeju nozarei izstrādāto sanitāro protokolu.

Muzejā vienlaikus drīkstēs atrasties ne vairāk kā 24 cilvēki. Tiem cilvēkiem, kuri nav no vienas mājsaimniecības, būs jāievēro 2 metru distancēšanās prasība. Būs iespēja dezinficēt rokas.

Pirms muzeja apmeklējuma aicinām interesentus izvērtēt savu veselības stāvokli un nedoties uz muzeju, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi vai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju.

Aicinām izturēties ar sapratni pret izmaiņām, ko diktē krīzes laiks, un muzeja apmeklējumu, iespēju robežās, pieteikt pa tālruņiem: 65053759, 29322468!

Lai iepriecinātu muzeja viesus un kaut nedaudz atsvērtu sagādātās neērtības, līdz 11. jūnijam tiek pagarināta unikālā ceļojošā izstāde “Latgales Zelta pods”, kurā var iepazīt ne tikai Latgales talantīgos keramiķus, bet arī iegādāties kādu bezgala jauku un noderīgu podu!

Vēlam patīkamu apmeklējumu! Mēs ļoti priecāsimies jūs satikt! 

Fotogrāfjas no ceļojošās izstādes Latgales Zelta pods"

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu