Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

"Cik daudz laika tas aizņem Award vadītājam?"

"Vai jaunietim obligāti jāizpilda visi trīs - bronzas, sudraba un zelta līmeņi?"

Šie un daudz citu jautājumu izskanēja 19.oktobrī Daugavpils novada kultūras centrā. Tur bija sapulcējušies interesenti, lai uzzinātu vairāk par programmu Award, un kā kļūt par Award vadītāju.

Uz jautājumiem atbildēja pieredzējušās Award vadītājas - Ligita Millere no Taurupes pamatskolas, un Inga Blumfelde no Lielvārdes pamatskolas. Viņas stāstīja par savu programmas Award īstenošanas pieredzi, uzsverot starpnovadu sadarbību, kuras ietvaros viņu Award dalībnieki kopā piedalās piedzīvojumu ceļojumos un citos kopīgos pasākumos, kā arī iesaistās starptautiskos projektos.

Trīs no semināra dalībniekiem izsniegtajā aptaujā atzīmēja, ka noteikti apsvēršot iespēju kļūt par Award vadītāju! Ceram viņus arī sagaidīt nākamajās jauno Award vadītāju apmācībās 2.- 3.novembrī, Daugavpilī!

Valsts izglītības satura centra organizētais izbraukuma seminārs uz Daugavpili notika, pateicoties British Council Latvia atbalstam. Pateicamies Award vadītājām Ligitai Millerei un Ingai Blumfeldei par līdzdalību, kā arī Daugavpils novada Izglītības pārvaldei un Daugavpils novada kultūras centram par telpu un tehnisko nodrošinājumu!

 

Informāciju sagatavoja: Valsts izglītības satura centra Neformālās izglītības departamenta projektu vadītāja Līvija Uskale

Tālr. 26137373, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu