Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

17.janvāri Bauskā notika 6.-8.klašu skolēnu konkursa par drošību ceļu satiksmē "Gribu būt mobils" pusfināla sacensības, kurā pirmo vietu 10 komandu konkurencē izcīnīja Lielvārdes pamatskolas komanda "Smurfi".

Pusfinālā sacentās 10 komandas no Bauskas reģiona, kuras parādīja vislabāko sniegumu konkursa neklātienes kārtā.

Par ceļazīmi uz finālu cīnījās arī Ogres un Lielvārdes novadu komandas: "Ziemeļblāzma" un "Constellation" (Jaunogres vidusskola), "Rausīši" un "Roltoniņi" (Ogres sākumskola) un "Kājāmgājēji" (Ogresgala pamatskola) un "Smurfi" (Lielvārdes pamatskola). 

Vislabāk no mūspuses novadu komandām veicās Lielvārdes pamatskolas komandai "Smurfi", kura ar iegūtajiem 56 punktiem kļuva par sacensību līderi un ieguva tiesības piedalīties finālā. Pavisam finālā startēs septiņas komandas, kas saņēmušas visvairāk punktu pusfinālu sacensībās. 

Ogres novada komandu rezultāti pusfinālā: 3.vietā "Ziemeļblāzma" (Jaunogres vidusskola) – 52 punkti, 4.vietā "Rausīši" (Ogres sākumskola) – 50 punkti, 5.vietā "Roltoniņi" (Ogres sākumskola) – 49 punkti, 7.vietā "Kājāmgājēji" (Ogresgala pamatskola) – 45.75, 9.vietā "Constellation" (Jaunogres vidusskola) – 42.50 punkti.

Sacensības notika Bauskas pilsētas pamatskolā. Jaunais sacensību formāts bija pārsteigums un interesants izaicinājums gan skolēniem, gan pedagogiem. Spraigā cīņā katram komandu dalībniekam bija iespēja parādīt savas zināšanas un palīdzēt savai komandai ceļā uz uzvaru.

Noteikums, ka atbildes uz planšetdatora bija jāsniedz noteiktā laikā, un apziņa, ka katra skolēna atbilžu kvalitāte būtiski ietekmē visas komandas rezultātu, prasīja no jauniešiem maksimālu koncentrēšanos. Atraktīvā saspēle ar pasākuma vadītāju Kārli Anitēnu palīdzēja izprast katra testa būtību un sagatavoties atbilžu sniegšanai. Tā kā šī mācību gada konkursa norise kardināli atšķiras no iepriekšējiem gadiem un balstās uz jauno tehnoloģiju izmantošanu, konkursa organizētājus interesēja skolotāju viedoklis. 

Lielvārdes pamatskolas skolotāja Santa Mežvēvere un komanda "Smurfi" uzskata, ka konkurss ir interesants, skolēni tā laikā atsvaidzināja zināšanas un ieguva jaunas. Tāpat skolēni atzina, ka pateicoties mājas darba uzdevumam, viņi tagad lieto drošības jostu transporta līdzekļos. Prezentējot sagatavoto mājas darbu, skolēni demonstrēja ievērojamas spējas izprast un analītiski izklāstīt tēmu, kā arī pasniegt to vizuāli interesanti. Organizatori atzīmēja arī jauniešu prasmi uzstāties auditorijas priekšā.

Avots: ogrenet.lv

http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43098/

"Smurfu" publicitātes foto

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu