Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Ēnu diena Jumpravas kultūras namā noritēja ļoti nepiespiestā gaisotnē. Izzināt un pavērot kultūras pasākumu organizatora ikdienu bija pieteikušās 3 “ēnas”. Dienas gaitā ēnotājām bija iespēja iepazīties ar Jumpravas kultūras nama telpām un tā vēsturi, pasākumu plānu, kā arī ar profesijas galvenajiem darba pienākumiem. Tika praktizētas iemaņas arī pasākuma scenārija veidošanā.

Jaunās ēnotājas lieliski tika galā ar dotajiem uzdevumiem, izrādīja neviltotu interesi par kultūras dzīvi Jumpravā, uzdeva sev interesējošus jautājumus un centās izprast profesijas “tumšās un gaišās” puses. Vakarpusē izrunājām visu dienā piedzīvoto un padarīto. Meitenes pastāstīja arī par pēdējā gada laikā apmeklētajiem pasākumiem un kultūras iestādēm.

Liels prieks, ka ir tik jaunas un dedzīgas personības, kas ikdienā atrod laiku dažāda veida kultūras pasākumu apmeklēšanai, kā arī pašas aktīvi piedalās kultūras dzīvē. Paldies “ēnotājām” Alisai, Liliānai un Martai par piepildīto un skaisto dienu. Ceru, ka arī turpmākos gadus jauniešu interese par kultūras dzīvi tikai augs.

Informāciju sagatavoja Lūcija Roziņa, LdNKC Jumpravas kultūras nama pasākumu organizatore

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu