Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

2015.gada septembrī Lielvārdes novada būvvalde pieņēma ekspluatācijā Jumpravas iedzīvotājiem nozīmīgus objektus - atjaunoto ūdenstorni, pārbūvētos maģistrālos ūdensapgādes tīklus, kanalizācijas sūkņu staciju un notekūdeņu attīrīšanas iekārtas.

Projekta ietvaros PS „A.A.& būvkompānijas” darbinieki pārbūvēja maģistrālos ūdensapgādes tīklus vairāk kā 3 km garumā Ozolu ielā, Vidus ielā, Ziedu ielā, Dzelzceļa ielā posmā no Inženieru ielas līdz Ziedu ielai, Liepu ielā, Pirmo bezdelīgu ielā un Daugavas un Ceriņu ielas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmā no Ozolu ielas līdz Vidus ielai. Būvniecības laikā pagājušā gadsimta 70.gados būvētie tīkli un savu laiku nokalpojušās caurules tika nomainītas pret jaunām, daudz izturīgākām, kā arī novērstas biežās avārijas un ūdens noplūdes.

Visu vasaru turpinājās arī apjomīgi jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas izbūves darbi Ozolu ielā un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu pārbūves darbi. Tagad Jumpravas iedzīvotājiem ir nodrošināta vides prasībām atbilstoša sadzīves notekūdeņu savākšana un attīrīšana.

Bbūvdarbu izpildi kontrolēja būvuzraugs Pāvels Brimerbergs, savukārt būvprojekta autoruzraudzību veica Ingars Timofejevs.

Ņemot vērā, ka rakšanas darbi Jumpravas centrā notika visu vasaru, Jumpravas pašvaldības aģentūra pateicas iedzīvotājiem par iecietību un sapratni būvniecības laikā.

Projekta kopējās izmaksas EUR 595392,78, no tām Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums EUR 418251,13 un Lielvārdes novada pašvaldības līdzfinansējums EUR 73809,02.

Būvdarbi veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Lielvārdes novada Jumpravas pagasta Jumpravas ciemā” (projekta Nr.3DP/3.4.4.1.0/APIA/CFLA/13/099) ietvaros.

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Egija Sniedzīte


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu