Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novada kultūras centrā 16.novembrī svinīgi tika atzīmēts Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienas koncerts, kurā piedalījās gan vietējie tautas deju kolektīvi "Pūpolītis", "Vēji", "Lāčplēsis", "Lēdmane", jauktie kori "Lāčplēsis" un "Jumprava", sieviešu koris "Lēdmane", senioru koris "Kamene", gan arī tie mākslinieki - kā Olga Rajecka un Alex - kas ir saistīti ar Lielvārdes novadu. Pasākumā tika godināti arī Lielvārdes novad pašvaldības apbalvojumu "Goda Lielvārdietis" un "Atzinība" saņēmēji. Šogad no izvirzītajiem kandidātiem apbalvojums "Goda Lielvārdietis" tika piešķirts Skaidrītei Tilakai un Gundegai Širovai, bet apbalvojums "Atzinība" - Inesei Delviņai, Regīnai Aleksandrovičai un Jurijam Pļaviņam.

Pēc krāšņā koncerta visus gaidīja ne mazāk krāšņa svētku uguņošana un grandioza Lielvārdes novada Latvijas simtgades kūka: 5m gara, 1.20m plata un 155 kg smaga. Lielvārdes novada iedzīvotāji svētku svinēšanai apvienojās kā liela saime un arī pie Saimes galda tikai aicināts ikviens novadnieks.

Lielvārdes novada pašvaldība pateicas visiem, kas organizēja svētkus, priecēja skatītājus ar priekšnesumiem, un visiem, kas vienojās kopējā svētku noskaņā! Daudz laimes, Latvija!

Foto: A.Saka

Informāciju sagatavoja:

Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Irēna Romanovska

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu