Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

18.septembrī visā Latvijā  notika sabiedrību vienojošs sporta pasākums “Olimpiskā diena 2020”. Šogad visā Latvijā 520 norises vietās pasākumā pulcējās vismaz 120 000 dalībnieku no visiem Latvijas reģioniem. Popularizējot veselīgu dzīvesveidu un godīgas spēles principus, skolas katru gadu un arī šogad organizēja dažādus sporta pasākumus, līdz ar to septembris Latvijā kļūst par sporta un kustību mēnesi.

Lielvārdes novadā sporta pasākumā “Olimpiskā diena 2020” ar devīzi Mēs esam # sportiņā piedalījās gandrīz 750 sportot gribētāju. Šogad gan neplānotais vīruss bija ieviesis savas korekcijas - lai maksimāli ievērotu visus piesardzības pasākumus, Lielvārdes novada izglītības iestādes nolēma sporta aktivitātēs organizēt tikai savās mācību iestādēs. Forma bija dažāda -  vairākās klašu grupās un bērnudārza grupiņās pedagogi īstenoja Olimpiskās komitejas iesūtīto iesildīšanās kompleksu. Bija skolas, kas izmantoja iespēju sportiskās aktivitātes organizēt stadionā, un, tā kā visas klašu grupas nodarbojās kopā, tad pēc iesildīšanās kompleksa novingrošanas notika arī ierastie sporta dienas pasākumi. Paldies visiem aktīvistiem, sporta skolotājiem, izglītības iestāžu vadībai par atbalstu!

Zināšanai: 

“Olimpiskās dienas” norisi Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) atbalsta kopš 1987.gada, aicinot pasaules valstu nacionālās Olimpiskās komitejas atzīmēt SOK dzimšanas dienu. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) aicinājumam pievienojās 1992.gadā. Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, ko ik gadus organizē Olimpiskā kustība. Lielākā daļa nacionālo Olimpisko komiteju piecos kontinentos izmanto šo iespēju, lai popularizētu Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu. LOK “Olimpisko dienu” rīko apliecinot atbalstu Olimpiskajiem ideāliem, veselīgam dzīves veidam un Godīgas spēles principiem sportā.  Ar 2008.gadu “Olimpiskajā dienā” ir iespēja tuvāk iepazīties ar Olimpiskajiem sporta veidiem, klātienē satikt Olimpiešus un kopā ar viņiem izmēģināt dažādus sporta veidus.

 

Lielvārdes novada Sporta centra direktors Ainars Puķītis

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu