Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Līdz š.g. 1. novembrim Lielvārdes novadā norisinās iedzīvotāju iniciatīvas projekts par Kaķu māju izveidi Lielvārdes daudzdzīvokļu namu masīvos, lai klaiņojošie dzīvnieki nedzīvotu māju pagrabos un kāpņu telpās.

Izdevuma “Lielvārdes novada ziņas” oktobra numurā publicētajā informācijā ievietots neprecīzs ziedojumu konts Kaķu māju izveidei! Atvainojamies par neprecizitāti un lūdzam izmantot šo, zemāk minēto ziedojumu kontu!

Ziedojuma konts:
LV12HABA0551029412238 Swedbank AS

Ziedojuma mērķis: kaķu māju izgatavošanai

Vēršam uzmanību, ka tā, kā neprecīzais ziedojumu konts satur vairāk zīmju, uz šādu kontu nav iespējams pārskaitīt līdzekļus, tāpēc par to zudumu nav jāuztraucas.

Jau ziņojām, ka vairākas citas pašvaldības Latvijā jau ir atbalstījušas šādu iedzīvotāju iniciatīvu un uzstādījušas kaķu mājas, stāstot savus labās pieredzes stāstus masu medijos. Viens no būtiskiem priekšnosacījumiem, lai kaķu māju funkcija būtu ilgtspējīga, ir kaķu sterilizēšana, ko Lielvārdes novada pašvaldība jau ir sākusi īstenot, noslēdzot līgumu un sadarbojoties ar biedrību “Dzīvnieku SOS” programmā “NOĶER- STERILIZĒ -ATLAID”.   Plānots, ka kaķu mājas tiks uzstādītas tikai tajās vietās, kur būs novērota kaķu-bezpajumtnieku problēma un saņemts iedzīvotāju iesniegums par šādas mājas nepieciešamību. Pašvaldība veiks māju izgatavošanu, uzstādīšanu, savukārt ieinteresētie iedzīvotāji sadarbībā ar pašvaldību– kaķu uzraudzību un māju apsaimniekošanu.

Uzsāktā ziedojumu iniciatīva tiks turpināta līdz 01.11.2020.  Aicinām ziedot uz norādīto pašvaldības ziedojuma kontu, lai “kaķi – bezpajumtnieki” ziemu varētu sagaidīt piemērotās, siltinātās kaķu mājās.  Finansējums tiks izmantots kaķu māju izgatavošanai un uzstādīšanai.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu