Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Saistībā ar Jumpravas pagasta Daugavas ielas 6 ēkas energoefektivitātes uzlabošanas projekta realizāciju, Jumpravas kultūras nams uz laiku pārvācas uz citām telpām!

Telpas kultūras nama turpmākās darbības nodrošināšanai atvēlētas Jumpravas pamatskolā, tādēļ, lai pārvākšanās process būtu pēc iespējas ātrāks, apmeklētāji līdz jūnijam netiks pieņemti. Lai gan kultūras pasākumi nenotiks un apmeklētāji netiks pieņemti, Eiropas parlamenta vēlēšanu iecirknis savu vietu nemaina un vēlēt kā ierasts varēs Jumpravas kultūras namā.

 Tiek atceltas iepriekš plānotās norises:

  • Jumpravas amatierteātra izrāde “Empātija” 24.maijā plkst. 19.00 (pārcelts uz rudeni)
  • LNMMS Jumpravas audzēkņu diplomdarbu izstāde no 14.maija līdz 30. jūnijam

No jūnija Jumpravas kultūras nama darbiniekus varēs sastapt Jumpravas pamatskolā, iepriekš sazinoties (t. 25450061, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). Jumpravas kultūras nama darbība neaptstājas - amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi un kultūras pasākumi notiks Jumpravas pamatskolas aktu zālē, izņemot brīvdabas pasākumus, par kuru norisi aicinām sekot līdzi informācijai uz afišu dēļiem un plašsaziņas līdzekļos.

Jumpravas kultūras nams cer atgriezties mājās 2020. gada sākumā, kad ēka būs ieguvusi vizuālu svaigumu un būs ērtāka, patīkamāka un pievilcīgāka gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem!

LdNKC Jumpravas kultūras nama vadītāja

Zane Skrauča

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu