Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Absolventu salidojums ir brīnišķīgi svētki, kad visi tā dalībnieki kļūst jaunāki, skaistāki, jo tikšanās prieks izrotā ikvienu.

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 20.izlaiduma (1970.g.) absolventi  Vasarassvētku  sestdienā sanāca Upes ielā pie savas klases audzinātājas.

Pilns spainis ar smaržīgajām peonijām! Audzēkņi zina, ka man vismīļākie ir pašu audzētie vai pļavā salasītie ziediņi. Šajā tikšanās reizē ir peoniju parāde.

Vistālāko ceļu ir mērojusi Ilga no Vestienas. Brīnišķīgi, ka viņa klasesbiedru  tikšanos varēja apvienot ar ciemošanos brāļa ģimenē, arī Lielvārdē.

Kā uz burvja mājienu uzklājās kafijas galds. Nepārspēta, kā katru gadu, ir “mazā” Anita ar pašas cepto torti.

Otrai Anitai todien dzimšanas diena. Pēc mūsu apsveikuma dziesmas viņa devās uz svinībām ģimenes lokā. Kā saka, ar vienu šāvienu divi zaķi. 

Mūs uz dziedāšanu organizēja Lolita ar savu kokli un īpaši šim gadījumam izmeklētām dziesmām.

“Skaista mana tēvu zeme

 Par visām(i) zemītēm,

Plaši lauki, zaļi meži,

Zil(i)s jūras ūdentiņš.”

Mans, audzinātājas, apsveikums bija aptaujas lapa ar daudziem jautājumiem. Daļu atbilžu jau dzirdējām, bet pilnībā tās noklausīsimies nākamajā salidojumā 2020.gadā. 

Tā katru gadu šīs klases draugu pulciņš dažādā skaitā (šogad bija deviņi) sanāk iepriekš izvēlētā vietā un laikā padalīties ar labo, papriecāties par veiksmes stāstu, risināt kādu kopīgu problēmu vai pārrunāt skumjāku notikumu. Sarunas aizveda uz dažādām vietām Latvijā, un konstatējām faktu, ka pat nelielās lauku bibliotēkās glabājas reti izdevumi, kā, piemēram, par apbrīnojamo cimdu Jetiņu.

Maruta telefoniski bija sazinājusies ar visiem klasesbiedriem un atklāja mums iegūto informāciju. Tā mēs klātienē un neklātienē uzzinājām, kā rit mūsu mūža dienas Dzimtenē. Šogad, paldies Dievam, visas sarunas saistījās ar labām ziņām arī par klāt neesošajiem. Man personīgi ir liels gandarījums, ka neviens no mūsējiem nav izceļojis, lai dzīvotu un strādātu svešā zemē. Paldies!

“Te ir tava dzimtene, smilšainais krasts,

Te pa baltu miglas stigu ceļu mājup rast.” (A.Krūklis)

Lai kopā sanākam un uzdziedam!

Dzidra Bļodone

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu