Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

3.augustā Lielvārdes novada pašvaldības pārstāvji un Jauniešu biznesa ideju konkursa komisija bija apciemot šī gada konkursa uzvarētāju Mārci  Ziemeli.

Mārcis pēc uzvaras konkursā izveidojis uzņēmumu “Ziemeļu akmens”.

Mārcis Ziemelis: “ZIEMELU AKMENS IK savu darbību uzsāka šī gada 8. jūnijā. Mēs nodarbojamies ar šķeltu Latvijas laukakmens dažādu apdaru plāksņu ražošanu. Dotajā brīdī ražojam neregulāras, taisnstūra apdares plāksnes(mazas, vidējas, lielas) virsmas laukums no 10cm līdz pat 50cm. Piedāvājam arī šķeltus akmeņus uz pusēm no 10 līdz pat 50cm diametrā . Arī ražojam kalibrētu granīta bruģakmeni 8x8x8cm, 10x10x10cm. Pieejams arī neregulārs, deldēts ganīta bruģakmens dažādos izmēros. Iespējams arī pasūtīt pulētus akmeņus, akmens puķu statīvus, akmens puķu vāzes.

No apdares plāksnēm ir iespējam mūrēt atbalstsienas, pakāpienus, sētas stabus, vai arī apmūrēt visu māju u.c. No granīta bruģakmens ir iespējams izlikt iebraucamo ceļu, taciņas u.c Piedāvājam arī mūrēšanas darbus no akmens.”

“Lielvārdes novada pašvaldības vārdā novēlu Mārcim veiksmi un izdošanos jauna biznesa uzsākšanai, liels prieks redzēt tik jaunus bet apņēmīgus Lielvārdes novada jauniešus” /Jaunatnes lietu speciāliste Zita Bērziņa
 X