Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

NakC oriententerēšanās 2019

20.jūlija pusnaktī Lāčplēša laukumā pulcējās 20 atraktīvas komandas, lai piedalītos aizraujošā orientēšanās skrējienā pa Lielvārdi. Nakts orientēšanās sacensības Lielvārdes novada svētku ietvaros notika jau sesto gadu, pulcējot arvien jaunus dalībniekus. Komandas varēja pieteikt savu  dalību divās distancēs – Mazajā aplī, kas vairāk piemērots ģimenēm un Lielajā aplī, kas piemērots sportiski izturīgākiem dalībniekiem.

Mazajā aplī - 36 foto objekti, kas jāatrod 3 stundu laikā, jānofotografējas un jāatzīmē laiks kontrolpunktu lapā; piedalījās 10 komandas.

Lielajā aplī -  52 foto objekti; piedalījās 10 komandas.

Papildus kontrolpunktiem komandām bija jāuzņem bildes, par kurām varēja iegūt bonusa punktus – piem., Mīļbilde, bilde ar dzīvnieku (pārliecinājāmies, ka Lielvārdē naktī ir ļoti daudz ežu), bilde ar Rīta zvaigzni (komandas bija uzņēmušas ļoti radošas bildes).

Punktu skaitīšana izvērtās ļoti interesanta, jo Mazajā aplī  piecas komandas bija savākušas maksimālo punktu skaitu, tāpēc uzvarētājus noteicām pēc ātrākā laika trasē. Lielajā aplī tieši atrastie objekti un iegūtie punkti bija noteicošie uzvarētāju noskaidrošanā.

Uzvarētāju apbalvošana notika 27.jūlijā Lielvārdes novada svētku pasākumā uz Spīdalas saliņas.

Šogad čempionu laurus Lielajā aplī plūca komanda “Visa veida kustība” (noskrieti aptuveni 26 km, atrasti 51 no 52 objektiem), 2.vietā komanda “Saulesbērni” (iepriekšējo gadu čempioni), 3.vietā – “Lieliskais četrinieks” (piedalījās pirmo gadu, bet uzrādīja lielisku rezultātu).

Mazajā aplī jau otro gadu pēc kārtas uzvarēja komanda “Kalniņi” (noskrieti aptuveni 10 km), savus sekotājus - komandu “Četri Lūši” apsteidzot par 40 minūtēm, 3.vietā komanda – “Iebraucēji”.

Specbalvu par radošumu un atraktivitāti bildēs un tērpos saņēma komanda “#darīt”!

Paldies dalībniekiem par emocijām, pateicības vārdiem un ieteikumiem nākošajam gadam!

Paldies Lielvārdes novada svētku atbalstītājiem – Lielvārdes novada pašvaldībai, Kultūras centram par sadarbību, Mārtiņam Brezauckim par Mazā apļa uzvarētāju specbalvu – “Avārijas brigādes parka” dāvanu kartēm.

Paldies lieliskajai organizatoru komandai – Zitai Bērziņai, Lienei Zeltiņai un Elizabetei Jonikānei!

Ja vēl neesi iemēģinājis spēkus naktī izskriet Lielvārdi, gaidām Tavu pieteikumu nākošgad!

 Visi rezultāti te: REZULTĀTI.

Agnese Vovčenko

Jaunatnes lietu speciāliste

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu