Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tās pāris nedēļas pirms Jāņiem ir laiks, kad skolās notiek ļoti skaisti un daudzu gaidīti pasākumi – izlaidumi. 15.jūnijā ardievas Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolai teica abas divpadsmitās klases, kopumā – 37 jaunieši.

12.a klase un tās audzinātāja Iveta Puķīte – savā izlaiduma dienas bildē.

Šis izlaidums, kuram Lielvārdes vidusskolas vēsturē piesķirts 69.kārtas numururs, bija zīmīgs ar to, ka pēc vairāku gadu pārtraukuma skolu absolvēja divas vidusskolnieku klases. A klases audzinātāja bija Iveta Puķīte, bet B klasi audzināja Indra Narutaviča, pedagogi un vecāki. Dažādu apstākļu dēļ vidusskolas izlaidums pirmo reizi notika Lielvārdes novada sporta centra hallē, bet pasākumu tas nebojāja, jo bija arī savi plusi, piemēram, telpas plašums.

Uzrunājot absolventus, viņu vecākus un citus izlaiduma viesus, E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas direktors Aivars Peisenieks teica: «Vēl pēdējo dienu mēs absolventus varam saukt par 12.klases skolēniem. Kāds no viņiem pavadījis Edgara Kauliņa vidusskolā visus divpadsmit gadus, kāds – vidusskolas vai īsāku laika posmu. Mēs, skolotāji, devām iespēju apgūt zināšanas, trenēt prasmes un iemaņas, nostiprināt sabiedrībā un personīgā dzīvē nepieciešamus ieradumus. Paldies visiem, kuri ar lepnumu un panākumiem popularizēja savu un Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas vārdu Latvijā sporta sacensībās, mācību priekšmetu olimpiādēs un radošajos konkursos.» Uzreiz pēc tan A.Peisenieks iepazīstināja visus ar Lielvārdes novada pašvaldības domes priekšsēdētājas Santas Ločmeles, viņas vietnieces Vitas Volontes un Lielvārdes novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītājas Ingas Škapares apsveikumu absolventiem, viņu vecākiem un pedagogiem.

Kā jau ierasts, Lielvārdes novada pašvaldība piešķir stipendiju «Gada absolvents» tiem izlaiduma klašu audzēkņiem, kuriem visas atzīmes ir augstākas par astoņām ballēm. Šoreiz tādi bija pieci: Marta Hedviga Oše, Marta Ceimere, Aiga Bernāne, Marika Grandāne un Laura Lazdiņa. 12.b klases audzēkne Laura Lazdiņa tika godināta īpaši, jo viņas vidējais vērtējums visu vidusskolas laiku bija virs deviņām ballēm, bet sekmju izrakstā tas ir tuvu desmit ballēm. Par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem Laura Lazdiņa tika apbalvota ar Latvijas Republikas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa Pateicības rakstu, kā arī saņēma Latvijas simtgades izcilnieka stipendiju 500 eiro apmērā.

Latvijas simtgades izcilniece – E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas absolvente Laura Lazdiņa.

Ritvars Raits,

"Ogres Vēstis Visiem"

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu