Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Vēlos pateikt paldies Lielvārdes novada sieviešu biedrībai “Iespēja” par ierosinājumu un uzdrošināšanos, kā arī Lielvārdes novada pašvaldībai par sniegto atbalstu vietējo iniciatīvu konkursā projektam “Zooterapija - bērnu attīstībai un veselībai”.

Projekts veidots Lielvārdes novada sākumskolu un pirmskolas bērniem un viņu tuviniekiem ar mērķi sniegt plašāku informāciju, paplašināt redzesloku, kā arī veicināt iedzīvotāju interesi rūpēties par savu fizisko un psiholoģisko veselību, iepazīstinot ar dzīvnieku pozitīvo ietekmi un sniedzot priekšstatu par zooterapiju kā unikālu rehabilitācijas un attīstības metodi.   

Zooterapijas programmas mērķi ietver sevī motorisko prasmju pilnveidošanu, pašapziņas celšanu, sociālo prasmju attīstību, mijiedarbības uzlabošanos ar apkārtējiem, kā arī motivēšanas izmantošanu dažādu uzdevumu izpildei. Terapijas ieguvumi ir vientulības sajūtas mazināšana, laimes sajūtas veicināšana, uzlabojot dzīves perspektīvi, mazinot garlaicību un trauksmainību. Dzīvnieki rada nomierinošu efektu, palīdz bērniem apgūt empātijas un audzināšanas prasmes, uzlabot prasmes starp vienaudžiem un veidot izpratni par dzīvnieku pasaules likumiem, kā arī to mijiedarbību ar cilvēku. Vairāk informācijas - 29223807.

Kanisterapijas asistente un dzīvnieku mīle,

Solvita Dreimane

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu