Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Ar izzinošām un iedvesmojošām lekcijām par kultūras darba organizēšanu, projektu rakstīšanu, sadarbības un komunikācijas veidošanu, kā arī kultūras dzīvi kopumā vakar, 4. aprīlī, Lēdmanes tautas namā tika aizvadīts jau par ilggadēju tradīciju kļuvušais kultūras darbinieku seminārs, kurā piedalījās Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novadu radošie cilvēki.

Semināru atklāja Lielvārdes novada Kultūras centra direktore Iveta Bule, kura atzina, ka kultūras pasākumu ziņā šis gads solās būt gana bagāts, neskatoties uz remontdarbiem lielajā zālē. Viņa pateicās saviem kolēģiem par komandas darbu, kas palīdzējis realizēt visu iecerēto, kā arī kolēģiem no blakus novadiem, ar kuriem veiksmīgi organizētas amatierkolektīvu skates.

Klātesošos uzrunāja arī Lēdmanes pagasta pārvaldes vadītājs Dzintars Laganovskis, aicinot visiem smelties jaunas zināšanas un izbaudīt lēdmaniešu viesmīlību. Savukārt Lēdmanes tautas nama vadītāja Inese Nereta kultūras darbiniekiem sniedza ieskatu par tautas nama vēsturi un to, kā sapnis par jaunu tautas namu pārtapa īstenībā.

Uz starpnovadu kultūras darbinieku semināru bija ieradušies vairāki lektori no dažādām Latvijas pusēm. Latgales plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciālists Oskars Zuģickis, kurš aktīvi darbojas kultūras dzīvē, informēja par starptautisko un lokālo sadarbību, līdzekļu piesaisti kultūras projektiem, kā arī dalījās ar labās prakses piemēriem. Režisore Žaklīna Cinovska sniedza atbildes uz interesējošiem jautājumiem saistībā ar kultūras pasākumu producēšanu. Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja Reģionālo un nevalstisko projektu vadītāja Jolanta Borīte atskatījās uz aizvadītajā gadā organizētajiem simtgades pasākumiem un pavēstīja par tiem, kas plānoti šajā gadā.

Noslēgumā semināra dalībnieki piedalījās īpaši izstrādātā komunikācijas spēlē, ko bija sagatavojusi “Baltijas Reģionālā fonda” vadītāja Ginta Salmiņa. Ar tās palīdzību klātesošie varēja iepazīt viens otru tuvāk, kā arī papildināt zināšanas par mūsdienu komunikācijas principiem.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu