Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Mūsu skola ir viena no tām 54 skolām, kurā viesojās  atraktīvās  projekta   “Eiropas kustība Latvijā” pārstāves  Liene un Sabīne.

 Stundas laikā kopā ar skolēniem tika izspēlētas situācijas par Eiropas Savienību  pēc shēmas - Kad? Kāpēc?  Mūsu vieta tajā? Kas tiek darīts? Ko mēs katrs personīgi varam darīt?    Skolēniem tika piedāvātas dažādas situācijas. Tās izspēlējot, atbildot uz jautājumiem skolēni apguva daudz interesantu zināšanu.

Mums tuvs ir dabas aizsardzības jautājums, tā risināšanā Eiropas Savienība iedala ievērojamus līdzekļus. Te ir nepieciešama ikviena aktīva līdzdalība. Daži akcenti: rūpēties par apkārtējās vides tīrību, nepiesārņot dabu. Jāiemācās saudzēt dzeramo ūdeni - skolā, savās mājās, jo tā uz pasaules ir tik maz. Vēl un vēlreiz pārskatīt savus iepirkšanās paradumus.

Stunda pagāja nemanot. Paldies par patīkamo atmosfēru, par skaistajām sporta somām. Īpašs prieks, ka mūsu skolas skolēniem dabas aizsardzības jautājumi nav sveši. Par tiem esam runājuši, skatījušies mācību filmas šī mācību gada laikā.

Velta Gobiņa, E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolas skolotāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu