Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Ik gadu Lielvārdes novads  jūlija mēnesī svin savus svētkus, piedāvājot novada iedzīvotājiem daudzveidīgu kultūras pasākumu un aktivitāšu programmu. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojums un rūpējoties par iedzīvotāju veselību, šogad plānoto svētku programma būs nedaudz savādākā, tomēr joprojām krāšņa un daudzpusīga.

Svētki sāksies 4. jūlijā, Jumpravā ar bērnu un jauniešu aktivitātēm- lielajiem burbuļiem, hennas tetovējumu darbnīcu un radošo darbnīcu sadarbībā ar “Jumpravas māmiņu klubu”, kam sekos dziedātājas Aijas Vītoliņas koncerts un vakara nobeigumā līdz pat pusnaktij mēmais kino ar Čārliju Čaplinu.

Tālāk svētku stafeti pārņems Lēdmanes pagasts, kas sava pagasta un visa novada iedzīvotājus iepriecinās divu dienu garumā 17. jūlijā un 18. jūlijā. 17. jūlija vakarā skanēs reibinošs vasaras  koncerts “Nāc man līdz”. 18. jūlijs sākies jestri ar gadatirgu, pēc kura jautrība turpināsies koncertprogrammā “Pūt un Palaid”, kas ir  “Stand up comedy” žandra izrāde.

Kā svētku norises vieta šogad iekļauta arī Kaibala. 24. jūlijā pie Dzejas ozoliem ar brīvdabas vakara koncertu “Balāde par vīnu, mīlu un raganām” apmeklētājus priecēs mūziķi: Laimis Rācenājs, Ilze Grunte un  Andris Grunte.

25.jūlijā Lielvārdē svētkus sāksim svinēt ar Amatnieku tirdziņu Lāčplēša laukumā, tālāk svētki parcelsies uz Rembates parku kur visas dienas garumā aktīvi un radoši darbosimies. Pašus mazākos apmeklētājus izklaidēs Valmieras teātra izrāde “Supervaronis - kapteinis Apakšbiksis”, kas bērnu sirdis jau ir iekarojis caur grāmatām un multfilmām, pēc izrādes būs dažādas radošās darbnīcas un aktivitātes piedaloties biedrībai "Visa veida kustība",Zemessardzes 54. inžiniertehniskajam bataljonam u.c. Vakarpusē par labu garastāvokli rūpēsies Valmieras drāmas teātra dziedošo aktieru apvienība “Žerāri”, kuras sastāvā redzēsim Imantu Stradu, Ģirtu Rāviņu un Emīlu Zilbertu. Vakara noslēgumā ar savu koncertprogrammu uzstāsies čellists Mareks Radzēvičs. Svētku programma veidota tā, lai būtu piemērota izklaide vairāku paaudžu skatītājiem – patiks gan pirmsskolniekiem un pusaudžiem, gan arī vecākiem un vecvecākiem.

Svētki ar lieliem koncertiem, gājienu, tirdziņu un balli šogad nevarēs notikt, tomēr Lielvārdes novads svētkus vienmēr ir svinējis un svētki būs!

Uz tikšanos pasākumos!

Sekojiet  informācijai Lielvārdes mājas lapā www.lielvarde.lv un sociālajā tīklā  Facebook

Līga Cerbule, Lielvārdes novada Kultūras centra
kultūras projektu vadītāja X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu