Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Datums: 15. februāris 16.30

Lielvārdes pils muižas parkā

Maksa: Līdz 31. janvārim - 5.00 EUR; sākot no 1. februāra un pasākuma dienā – 7.00 EUR. Bērniem līdz 6 gadu vecumam un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ieeja pasākumā bez maksas.

Ziemai  pašā viducī - Sveču mēnesis, īstais sveču laiks, kad svecēm ir maģisks spēks, kas dod enerģiju un spēku visam gadam.
 
2020. gada 15. februārī, sākot no plkst. 16.30, Lielvārdes pils muižas parku piepildīs gaismas un uguns mistērijas, iemirdzēsies tūkstoš svecīšu liesmiņas. 
Degsim uguni  maģiskā uguns rituālā - labām un gaišām domām,  veiksmei un mīlestībai.

Apliecināsim   mīlestību saviem mīļajiem romantiskajā  Mīlestības kalniņā. Gaismas un uguns mistērijā vērosim ēnu teātra izrādi un caur mirdzošo sveču liesmiņām ieklausīsimies  mūzikas burvībā.

Atcerēsimies Sveču mēneša tradīcijas, iemaldīsimies sveču taku romantiskajos līkločos, ļausimies  aizraujošām  nodarbēm  kā lieliem tā maziem.

Baudīsim Ziemas garšu  pop - up kafejnīcās.

Ieeja parkā no plkst. 16.30, pasākums ilgs līdz plkst. 21.00. Pasākuma laikā būs atvērts arī Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs.

Biļetes iegādājamas vietnē www.ekase.lv   un pie ieejas pasākumā.

Cena iepriekšpārdošanā  līdz  31. janvārim - 5.00 EUR; sākot no 1. februāra un pasākuma dienā – 7.00 EUR. Bērniem līdz 6 gadu vecumam un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ieeja pasākumā bez maksas.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu