Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Tā kā valstī ir noteikts ārkārtējās situācijas  pagarinājums un izglītības iestādēs mācības notiks attālināti līdz mācību gada beigām, Lielvārdes novada  pašvaldība turpina pārtikas paku piegādi obligātajā izglītības vecumā esošajiem (5 gadi – 9.klase) pašvaldības administratīvajā teritorijā deklarētajiem izglītojamajiem :

  1. Ģimenēs, kurām noteikts trūcīgas vai maznodrošinātas personas/ģimenes statuss.
  2. Daudzbērnu ģimenēs, kurām nepieciešama palīdzība.
  3. Ģimenēs, kuras nonākušas krīzes situācijā.

Ņemot vērā, ka ne visi ir paguvuši pieteikties pārtikas pakām vai  situācija ģimenē ir mainījusies, atjaunojam elektronisku pieteikšanos pārtikas pakām.

Pieteikuma forma ir pieejama saitē: 
http://ejuz.lv/partikaspaka

Pārtikas pakas  tiek piegādātas vienu reizi nedēļā uz izglītojamā dzīvesvietu līdz mācību gada beigām.

Pēc Lieldienām pārtikas pakas piegādāsim  15.04. un 16.04. Pakas piegādāsim arī tiem, kas pieteicās līdz 14. aprīļa plkst. 12.00. Lūdzu paku piegādes dienās esiet sasniedzami pa anketās norādītajiem tālruņiem.

Gan pārtikas paku piegādātājiem, gan saņēmējiem jāievēro visi valstī noteiktie pasākumi, lai nepieļautu vīrusa Covid-19 izplatību vai inficēšanos ar to.

Pārtikas pakas, kas tiek piegādātas uz mājām, tiks nodotas, skolēnam vai viņa likumiskajam pārstāvim iznākot ārā pie pārtikas paku piegādātāja (iepriekš piezvanot pa pieteikumā norādīto kontakttālruni).

Pārtikas paku piegāde uz mājām tiks nodrošināta tikai  Lielvārdes novada pašvaldības administratīvās teritorijas robežās.

Ja rodas kādi jautājumi, lūgums sazināties ar Ingu Škapari pa tālruni 28631053 vai rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pieteikšanās :

Lielvārdes novadā deklarētiem izglītojamajiem: http://ejuz.lv/partikaspaka 

Ogres novadā deklarētajiem bērniem, neatkarīgi no skolas, kurā viņi mācās: https://forms.gle/F1VzB8b4msyrMjjZ6

Ķeguma novadā deklarētajiem bērniem, neatkarīgi no skolas, kurā viņi mācās,  lūdzam interesēties, sazinoties ar speciālisti izglītības jautājumos Sandru Čivču tālr.: 63812222; 20223212, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu