Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Jau sesto gadu Lielvārdes novada pašvaldība ciešā sadarbībā ar Lielvārdes novada uzņēmēju biedrību organizē konkursu „Lielvārdes novada komersantu (uzņēmēju) gada balva”,  kura mērķis ir apzināt un godināt vietējos uzņēmējus, pateikties viņiem par aktīvo darbu un ieguldījumu novada attīstībā. Šogad svinīgais pasākums notiks 27. aprīlī Lielvārdes novada Sporta centrā.

Lielvārdes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, juridiskās personas līdz 2019. gada 5. aprīlim izvirzīt pretendentus konkursam „Lielvārdes novada komersantu (uzņēmēju) gada balva” nominācijā “IEDZĪVOTĀJU SIMPĀTIJA”.

Pretendenti dalībai konkursā var būt komersanti (individuālie komersanti, individuālie uzņēmumi, sabiedrība ar ierobežotu atbildību, zemnieku saimniecība u.c.), to filiāles un struktūrvienības, amatnieki un citi, kuru saimnieciskā darbība ir reģistrēta Lielvārdes novada teritorijā. Uz apbalvojumu nevar tikt izvirzītas nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājumi) un reliģiskās organizācijas.

Anketu ir iespēja aizpildīt elektroniski: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDEXSbOo0lDIjAYGn-6rrWJF3wYIqXOGzDlRCbA_38H5iSnw/viewform?vc=0&c=0&w=1

Drukātā formātā anketas pieejamas: Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Lielvārdes novada pašvaldības ēkā, kā arī Jumpravas pagasta pārvaldē un Lēdmanes pagasta pārvaldē.

Tāpat anketu var ievietot Lielvārdes novada pašvaldības ierosinājumu kastītēs Jumpravas kultūras namā, Lēdmanes bibliotēkā, Lāčplēša bibliotēkā, kultūras namā „Lielvārde”, Lielvārdes novada Sporta centrā, Sociālajā dienas aprūpes centrā, Lielvārdes mūzikas skolā, Lielvārdē veikalos „Maxima”, „Elvi”. Anketa būs pieejama arī pašvaldības izdevuma "Lielvārdes Novada Ziņas" marta numurā.

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu