Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

SIA LLKC Ogres konsultāciju birojs 2020. gada 16. un 23. jūlijā plkst. 10.00 aicina piedalīties Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros rīkotajā bezmaksas izglītojošā seminārāPermakultūra - iespēja saimniekot ilgtspējīgi” Ogres tehnikumā dārzkopības speciālista Māra Narvila vadībā, un praktisko pieredzi gūstot Ikšķiles Brīvajā skolā un pie permakultūras dizaina speciālista un pasniedzēja Armanda Šteina saimniecībā Salaspils novadā.

Programmā:

  • Permakultūras pamatprincipi to jēga un izmantošana
  • Augsnes auglības atjaunošana
  • Dārzkopība permakultūras skatījumā, ieguvumi to izvēloties
  • Meža dārzs - ekosistēma ģimeņu saimniecībām
  • Permakultūras principi, dizains un pieredze praksē

Divu dienu bezmaksas seminārs, iekļautas pusdienas. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās dalībnieku skaita prognozei attiecībā uz piesardzības pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai, kā arī pusdienu pasūtīšanai.

Informācija un pieteikšanās:

SIA LLKC Ogres biroja uzņēmējdarbības konsultants Elīna Masteiko

tālr. 28331239, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” noslēgto līgumu nr. 2020/12 07.01.2020 Aktivitāte „Izglītojošie semināri”

ATBALSTA ZEMKOPĪBAS MINISTRIJA UN LAUKU ATBALSTA DIENESTS

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana, audio, video ierakstu veikšana ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos.

MĀCĪBĀS NEDRĪKST PIEDALĪTIES PERSONAS, KURĀM NOTEIKTA PAŠIZOLĀCIJA, MĀJAS KARANTĪNA VAI STINGRĀ IZOLĀCIJA, KĀ ARĪ PERSONAS, KURĀM IR ELPOŠANAS CEĻU INFEKCIJAS PAZĪMES

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu