Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Otrajās Lieldienās jau par iemīļotu tradīciju Lielvārdē kļuvis pasākums "Mikaušu Cālis", kurā, atskatoties uz aizvadīto sezonu, balsu skanīgumā sacenšas mazie dziedātāji.

Sacensībā par skanīgākā "Cāļa 2019" vai "Cīruļa 2019" titulu un galveno balvu iesaistījās Lielvārdes novada Kultūras centra bērnu vokālās studijas "Mikauši" pirmsskolas vecuma grupas dziedātāji. Kā atklāj studijas vadītāja Baiba Klepere, "cālīši" ir tie, kuriem ir trīs vai četri gadi, savukārt "cīrulīši" ir piecus un sešus gadus veci dziedātāji. 

Žūrijā darbojās vokālās studijas "Mikauši" vecākās grupas dziedātājas, kuras atklāja pasākumu ar dziesmu, lai iedrošinātu konkursa dalībniekus.

Kamēr pēc visu priekšnesumu noklausīšanās žūrija apspriedās, kuri izpildītāji būtu pelnījuši galveno balvu, konkursa dalībniekiem organizatori bija sagādājuši iespēju kultūras centra pagalmā mieloties ar kliņģeri un iesaistīties līksmās rotaļās.

Jāteic, ka žūrijai nenācās viegli, jo visi konkursa dalībnieki dziedāja ļoti labi. Par to liecina arī iegūto punktus skaits. Nevienam no dalībniekiem netika piešķirta trešā vieta, kā arī izteikta Pateicība par piedalīšanos. 

Galveno balvu "Cālis 2019" 12 dalībnieku konkurencē ieguva Melisa Leščinska, kuras dziedājumu žūrija novērtēja ar 60 punktiem. Pirmo vietu šajā grupā izcīnīja Arvis Andersons, Emīlija Šēnfiša, Amēlija Jankovska, Līna Tūtāne, Paula Šēnfiša, Odrija Širova un Līva Prūse. Savukārt otrajā vietā ierindojās Leonards Peško, Miķelis un Emīls Dumpji, Jānis Rība un Miķelis Krasnovs.

"Cīrulīšu" grupā, kurā piedalījās 11 dalībnieku, galveno balvu ieguva Agnese Dzalbe. Arī "cīrulīšu" grupas uzvarētājas sniegums novērtēts ar augstāko punktu skaitu – 60. Pirmo vietu šajā grupā izcīnīja Keita Jankovska, Linda Medne, Karlīna Vanaga, Madara Kamandere, Justīne Plote un Intars Andersons. Savukārt otrajā vietā ierindojās Evelīna Hmeļevska, Estere Anna Romanova, Kristiāna Ratniece, Madara Mežapuķe.

Konkursa dalībnieki saņēma Diplomus un balvas. Žūrija, studijas vadītāja Baiba Klepere un koncertmeistars Antonijs Kleperis pasniedza arī speciālbalvas. 

B. Klepere konkursa uzvarētājiem vēlēja veiksmi arī turpmākajos konkursos, kas viņus gaida turpmākajā dziedātāja karjerā.

Vokālā studija Lielvārdes novada Kultūras centra bērnu vokālā studija "Mikauši" darbojas kopš 1980. gada. To vada Baiba Klepere, koncertmeistars Antonijs Kleperis.

Liels paldies par piešķirtajām dāvanām - apmeklējumu izklaides parkā "Avārijas brigāde", kafejnīcā „KANTE 96", SIA Vaniļas debesis.

Informāciju sagatavoja Aina Trasune

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu