Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros maijā  notika karjeras attīstības atbalsta pasākums darba pasaules iepazīšanai „Profesiju daudzveidība vides atbalstam 3”, kurā piedalījās Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 10.klases skolēni.

Mērķis - iepazīties ar profesiju daudzveidību iestādē, gūt priekšstatu par radošo, plānošanas jomas, tehnisko un uz cilvēku saskarsmi vērsto profesiju nepieciešamību vides aizsardzībai.

Karjeras attīstības atbalsta pasākuma ietvaros skolēni devās uz Rumbulu, lai apmeklētu SIA “Getliņi EKO”.

Pasākuma laikā skolēni guva priekšstatu par profesiju daudzveidību vides aizsardzībai - inženieru, agronomu, loģistikas, energoefektivitātes speciālistu jomas darbinieku un klientus apkalpojošās sfēras  profesiju kopdarbību un katras šīs profesijas nozīmi kopīgā mērķa sasniegšanā.

Skolēni uzzināja par uzņēmuma darbinieku/profesionāļu misiju veicināt ekoloģisko atkritumu apsaimniekošanu.

Pasākuma laikā skolēni uzzināja par radošuma nepieciešamību speciālistiem kas nodarbojas ar jaunu apsaimniekošanas risinājumu meklēšanu, kā arī radošās domāšanas nepieciešamību atkritumu pārveidošanai otrreizēji izmantojamu sadzīves priekšmetu ražošanā.

Skolēni uzzināja par jaunāko tehnoloģiju izmantošanu uzņēmuma infrastruktūrā un darbiniekiem, kas strādā ar šīm tehnoloģijām, nepieciešamajām prasmēm un zināšanām, strādājot ar tehnoloģijām.

Pasākuma laikā skolēni guva priekšstatu par jautājumiem, kas saistīti ar vides drošību un valsts ilgtspējīgu attīstību.

Pedagogs karjeras konsultants Inguna Kaniņa

 

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu