Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

2018. gada 12. decembrī Jumpravas pamatskola tika uzaicināta uz Draudzīgā aicinājuma fonda balvu pasniegšanas ceremoniju Vidzemes koncertzālē Cēsīs.

Izglītības iestādes no visas Latvijas, kuru absolventi pagājušajā mācību gadā ir uzrādījuši augstus rezultātus centralizētajos eksāmenos, tika sveiktas jau devīto gadu pēc kārtas. Pasākumā tika pasniegtas ikgadējās Skolu reitinga balvas pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem četrās skolu grupās - ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas. Šajā gadā par pagājušajā mācību gadā sasniegtajiem rezultātiem balvas saņēma 51 izglītības iestāde.

Uz Draudzīgā aicinājuma fonda pasniegšanas ceremoniju Jumpravas pamatskola (iepriekš -vidusskola) kā balvai nominētā izglītības iestāde tika aicināta otro reizi. 2016. gadā tika saņemta balva “Mazā Pūce” nominācijā “Vēsture” lauku vidusskolu grupā, kas bija liels skolotājas Inas Mārcēnas un viņas skolēnu nopelns.

Šajā gadā Jumpravas vidusskola nominācijā “Angļu valoda” saņēma Draudzīgā aicinājuma fonda apbalvojumu, grāmatu un diplomu par 2. vietu lauku vidusskolu grupā.  Par šo uzvaru pateicamies ilggadējai mūsu skolas angļu valodas skolotājai Mirdzai Kukulei un 2017./2018. mācību gada absolventēm.

Labu rezultātu mūsu skola sasniegusi arī nominācijā “Latviešu valoda un literatūra” ar skolotājas Benitas Jaunzemes neatlaidīgo darbu, un par mūsu absolventu centību ieņemam  7. vietu lauku vidusskolu grupā.

Lauku vidusskolu kopvērtējumā Jumpravas vidusskola 2017./2018. mācību gadā ieņem 11.vietu. Līdz šim labākais rezultāts kopvērtējumā Jumpravas vidusskolai ir bijis 2013. gadā, ieņemot 8. vietu savā grupā.

Aicinājums uz Draudzīgā aicinājuma fonda balvas pasniegšanas ceremoniju mūsu skolas pedagogiem bija kā kvalitātes apliecinājums līdz šim paveiktajam, darbā ar skolēniem ieguldītajam. Tas ir kā balzams dvēselei par 33 vidusskolas izlaidumu gados sasniegtajiem rezultātiem un absolventu sekmēm.

Tāpēc sakām lielu paldies visiem Jumpravas vidusskolas absolventiem un šajā gadījumā īpašs paldies 2017./2018. mācību gada absolventēm.

APBALVOJUMS

Jumpravas pamatskolas krievu valodas skolotāja Irēna Janpaule, angļu valodas skolotāja Mirdza Kukule, latviešu valodas un literatūras skolotāja Benita Jaunzeme, Cēsīs 12.12.2018.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu