Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

2019. gadā no 22. līdz 24. martam Lielvārdes pamatskolā notika folkloras kopu un pulciņu bērnu nometne. Skolēni bija atbraukuši no Kokneses, Allažiem, Rīgas, Ozolniekiem, kā arī dalībnieki no Lielvārdes pamatskolas folkloras pulciņa “Avotiņš”.

Muzikantu nometnē skolēniem bija iespēja gūt zināšanas un attīstīt prasmes šādās nodarbībās – dziedāšana (sk. Inese Mičule), stabules spēle (sk. Liena Teterovska, Ieva Bērziņa), vijoles spēle (sk. Zane Dziesma), cītara un vargāna spēle (sk. Liena Teterovska), kokles spēle (sk. Ieva Bērziņa, Dina Liepa, Inguna Žogota), mandolīnas spēle (sk. Dina Liepa), ritma mūzikas instrumentu spēle (sk. Artis Gulbis), improvizācijas teātra nodarbības vadīja režisors Guntis Trops. Tā kā bērnu muzikantu nometnes tēma bija “Bite. Saule. Rotāšana.”, tad nodarbību saturs bija atbilstošs un izglītojošs tēmai.

22. martā skolēniem tika organizēts stāstu vakars ar un par spokiem. Šajā vakarā pie bērniem viesojās stāstnieks Guntis Pakalns.

23. martā tika organizētas nodarbības, katram skolēnam bija iespēja apmeklēt trīs dažādas nodarbības. Notika Erudīcijas konkurss, kurā bija jautājumi par tautas mūzikas instrumentiem, tautas tērpiem, tautasdziesmām, nometnes skolotājiem, jāuzmin mīklas. Konkursa uzvarētāju komanda bija “Dzērvenes sniegā”, kuras dalībniece bija pulciņa “Avotiņš” pārstāve Daniela Evelīna Bērziņa. Šajā pašā vakarā skolēni pa grupiņām gatavoja savu priekšnesumu, ko parādīja citiem un pedagogiem.

24. martā bērni atkārtoja, ko ir iemācījušies, un pirms došanās mājup sniedza koncertu vecākiem un viesiem.

Skolēni ir ieguvuši jaunus draugus, nedaudz atpūtušies no mācību darba, bet apguvuši kāda tautas instrumenta spēli. Muzikantu nometnes devīze – draudzība, atbalsts un prieks.

Paldies muzikantu nometnes atbalstītājiem – Izglītības nodaļas vadītājai Ingai Reķei, Lielvārdes pamatskolas direktoram Andim Pētersonam, par īpaši garšīgajām brokastīm, pusdienām, vakariņām - Agitai Fišerei un viņas komandai, par saimniecisko darbu veikšanu - Ivetai Lauskai.

Iveta Bite,

Lielvārdes pamatskolas skolotāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu