Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Saistībā ar “Lielvārdes novada Jumpravas pašvaldības aģentūras” likvidāciju un saskaņā ar Lielvārdes novada domes 26.06.2019. lēmumu Nr. 205 un 31.07.2019. lēmumu Nr. 235, SIA “LIELVĀRDES REMTE” no 2019. gada 1. septembra tiek deleģēta sabiedrisko pakalpojumu sniegšana Jumpravas pagastā ūdenssaimniecības un siltumsaimniecības jomās.

Siltumenerģijas, ūdens un kanalizācijas izcenojumiem līdz jaunu pakalpojumu tarifu apstiprināšanai tiks piemēroti līdzšinējie tarifi, kas noteikti ar Lielvārdes novada domes 2011. gada 30. marta saistošajos noteikumiem Nr. 4 “Lielvārdes novada pašvaldības Jumpravas pašvaldības aģentūras maksas pakalpojumi”.

Ūdens, kanalizācijas un sadzīves atkritumu pakalpojumu aprēķinus SIA “LIELVĀRDES REMTE” veic atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr.1013 “Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar īpašuma lietošanu” normām.

Ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu ziņošana tiek veikta rakstveidā, izmantojot speciālu veidni, kas iekļauta rēķinos, iemetot to pastkastē katlu mājā “Lomaņi”, Jumpravā, vai interneta pašapkalpošanās sistēmā mans.remte.lv.

Norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem būs iespējams ar bankas pārskaitījumu Latvijas pasta filiālēs, veikalu tīkla “Maxima” kasēs vai SIA “LIELVĀRDES REMTE” kasē Ceriņu ielā 3, Lielvārdē, kases darba laikā. Detalizēta informācija par norēķiniem publicēta ikmēneša rēķinos. Sākot ar 2019. gada 1. oktobri, tiks slēgta “Jumpravas pašvaldības aģentūras” kase.

SIA “LIELVĀRDES REMTE” pārņem visas “Jumpravas pašvaldības aģentūras” saistības, arī līgumus ar klientiem (iedzīvotājiem). Līgumu pārslēgšanas gadījumā SIA “LIELVĀRDES REMTE” ar katru klientu sazināsies individuāli.

No 2019. gada 1. septembra par avārijām un bojājumiem centralizētajos ūdens, kanalizācijas tīklos vai siltumtrasēs, ziņot pa tālr. 26443529, 65057400. Citos jautājumos lūdzam vērsties SIA “LIELVĀRDES REMTE” administrācijā: 65059010, 20223935, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Informāciju sagatavoja:

SIA “LIELVĀRDES REMTE”

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu