Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

27. septembrī Jēkabpilī notika divi Valsts izglītības satura centra organizētie informatīvie pasākumi. To ietvaros ar programmu Award iepazinās Jēkabpils 2. vidusskolas 8. un 9. klases skolēni un viņu skolotāji, bet Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā notika satikšanās ar pārējiem interesentiem - gan pieaugušajiem no Jēkabpils un Jēkabpils novada, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem, gan pašiem jauniešiem. Visus interesentus iepazīstinājām ar programmu Award un to kā tajā var iesaistīties.

Uz pasākumu bija ieradusies "Jēkabpils Laiks" reportiere, tādēļ jau šovakar, 28.09.2017. Jēkabpils iedzīvotājiem tiks nodots sižets, kas palīdzēs iepazīties ar programmu Award arī tiem, kuri netikās ar programmas Award vēstnesēm.​

Pateicamies Lielvārdes pamatskolas Award vadītājai Ingai Blumfeldei, bronzas līmeņa dalībniecei Ditai un sudraba līmeņa dalībniecei Dailai par aktīvo līdzdalību šajos pasākumos!

Paldies Jēkabpils 2. vidusskolas direktoram Aleksandram Deinim un Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra Vizuālās, vides un jaunatnes lietu izglītības metodiķe Elīnai Puķei par mūsu uzņemšanu!

Paldies arī British Council Latvia par pasākuma atbalstu!

Informāciju sagatavoja Valsts izglītības satura centra  Neformālās izglītības departamenta projektu vadītāja Līvija Uskale 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu