Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

“Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs!”

Tieši tik precīzi varam raksturot  29.augustā Lielvārdē, Rembates parkā notikušo “Lielvārdes novada jauniešu dienu 2020”. Šoreiz to varētu saukt arī par jauniešu vakaru un jaunieši paši veidoja sev interesējošas aktivitātes.

Pasākuma apmeklētāji varēja piedalīties divās dažādās meistarklasēs – instagram satura veidošanas meistarklasē ar Sindiju Bokāni (@cindywanderlust) un basketbola tālmetienu meistarklasē ar Uvi Helmani. Chill zonā jaunieši izaicināja viens otru dažādās prāta un veiklības  spēlēs, kā arī komandā meklēja apslēpto “Zelta kedu 2020”. 

Prieks, ka spēles aizrāva gan jauniešus, gan ģimenes ar bērniem līdz pat vēlam vakaram. Vakara īpašie viesi bija grupa “Carnival Youth” un, lai gan tieši koncerta laikā lietus mūs īpaši nesaudzēja, priecājamies, ka fanu pulks bija liels. Grupas dalībnieki atzina, ka pie mums Lielvārdē, Rembates parkā, esot ļoti skaisti.  Jāpiekrīt, ka izgaismotais Rembates parks tumsā izskatās īpaši maģiski.  Vakara turpinājumā uz skatuves ar savu muzikālo programmu kāpa mūsu pašu novadnieks, lēdmanietis Jānis Zeļģis jeb reperis ZEĻGIS, kuram šis bija pirmais koncerts.

Paldies Jānim par atsaucību un jauniešiem, kas atbalstīja un uzmundrināja.  Lepojamies ar saviem novadniekiem! “Lieliski dīdžeji” – tā pasākuma noslēgumā dzirdējām atsauksmes par DJ Rdean un Dj Just Scenny, kuri jaudīgi “iegrieza” ballīti līdz plkst. 24.

ĪPAŠS PALDIES Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes Gaisa spēku bāzes Apsardzes rotai, kas, sadarbībā ar Lielvārdes novada pašvaldības policiju, rūpējās par drošību un kārtību pasākumā.

LIELS PALDIES sadarbības partneriem: Lielvārdes novada kultūras centram, Lielvārdes novada Sporta centram, Draudzes “Gars un patiesība” jauniešiem, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolai.

LIELS PALDIES atbalstītājiem: Lielvārdes Attīstības fondam, Māris&Co, kafejnīcai “Gamma”, ziedu salonam “Vinda”.

LIELS PALDIES brīvprātīgajiem jauniešiem: Lāsmai Ločmelei, Elizabetei Jonikānei, Artūram Kristkalnam, Elizabetei Pilmanei, Odrijai Vaganovai.

Foto ieskats šeit: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/47759/

Jaunatnes lietu speciāliste
Agnese Vovčenko

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu